מתנה לגיוס

אחי הקטן מתגייס באפריל אשמח לקבל רעיונות למתנה שתוכל ללוות אותו במהלך השירות הצבאי ותמיד טוב וכיף שיש אותה בתיק

אז ככה-

יש את הדברים הנחוצים שזה תיק רחצה מתקפל (לשלושה חלקים) שיש בפנים מראה לא שבירה ואפשרות לתלות. את יכולה לקנות לו תיק גדול לקחת לצבא. שק כביסה, או כל מיני דברים כאלה ש**צריך לצבא** (גופיות, גרביים, וכו'). יש ספר בסטימצקי שקוראים לו, "גיוס מוצלח" שזה נראה כמו ספר נחמד שמסביר קצת על הצבא ועל האנשים, איך להתנהג בטירונות, עם החברים לטירונות, בקורס, מפקדים, וכו'... יש גם פרק להורים שיעזור להם וידריך אותם ב"מסע" הזה שהבן (במקרה שלכם) נכנס אליו. עוד רעיון נחמד, את יכולה לקנות לו מגבת כזאת עם סקוטץ' (שידבק כשהוא יוצא מהמקלחת, ככה שהוא לא יצטרך לקשור את המגבת ולדאוג שהיא תיפול לו או משהו :)) מה שיפה זה שאת יכולה לבקש שירקמו על זה את השם שלו או משהו... את יכולה לרשום לו, "באהבה מאחותך" או משהו כזה נחמד... אם הוא לוקח דיסקמן או משהו (מה שלא ממש מומלץ כי גונבים, אבל אם הוא בכל זאת רוצה לקחת), את יכולה לקנות לו דיסק שהוא אוהב, או אפילו להכין לו דיסק עם אוסף שירים שהוא אוהב או בעלי משמעות... אממ... זהו בסך הכל, אני מקווה שזה עוזר, אם אני אחשוב על עוד משהו אני אכתוב... בהצלחה :)

עוד משהו...

את יכולה לקנות לו גם שעון. רוב הבנים הולכים עם: G-SHOCK לצבא.. זה באמת שעון מצוין כי הוא גם שעון מים, יש לו הגנה על הזכוכית, שעון מעורר, סטופר, ספירה אחורה, תאריך, יום, וכו'... אז נראה לי שזאת תהיה אחלה מתנה גם..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר