שאלה דחופה נוספת!?!?!?!?

בסוף הטירונות הבנתי שיתנו לי את התפקיד שאני משובץ בו נגיד ואני לא רוצה את התפקיד שיתנו לי מה אני יכול לעשות???? איך אני יכול לשנות מקצוע מבלי להכנס לקורס???? אני אראה עוד קצין מיון בסוף הטירונות?

המשך לשאולותיך

שלום שוב, בהחלט נכון שיתנו לך בסוף הטירונותאת התפקיד אליו אתה משובץ, זה לא רק מן הסדר הצבאי אלא גם מן ההיגיון שכך יקרה. אני מבין מאוד מצבים בהם חיילים מקבלים תפקיד כלשהו אך הם אינם מרוצים ממנו או אף מאוד מאוכזבים ונכנסים למעין מצב בו הם מנסים ללכת נגד הצבא, דבר שלדעתי יכול רק להחמיר את המצב ולהפחית את הסיכוי שהצבא ייענה לבקשתך בדרך הטובה. מספר הגיוסים שיש בכל שנה הוא רב מאוד, ולא ניתן לטפל בבקשה של כל חייל,או במילים אחרות לרצות כל חייל שרוצה להגיע לתפקיד כזה או אחר, במיוחד אם מדובר בשירות ביטחון שהוא מתוקף חוק במדינה. הצבא משתשל ואני יודע את זה בוודאות לעשות כל מאמץ כדי לענות על בקשות החיילים, ולכן, אם אתה תגיע לתפקיד שאינו מתאים לך או שאתה חושב שהוא לא ממצה את הכישורים שלך ו / או את היכולות שלך - אתה תוכל כפי שכבר אמרתי לפנות למש"קית הת"ש ולבקש למלא טופס 55. אם אתה תגיע לשלב הזה אני אסביר לך ביפרוט איך זה מתנהל. אני רק אומר לך כעת, כי הטופס הזה מגיע לרמות דרג בכירות מאוד, ובסופו של דבר למדור כלשהו בבקו"ם אשר נותן את ההחלטה הסופית. אם הנתונים שלך יתאימו, יהיה לתפקיד המסויים תקן (כלומר יהיה צריך כח אדם בתפקיד אותו אתה מבקש) וזה יהיה מותאם למגבלות שלך אם יש (רפואיות / ת"ש) אז יש תמדי סיכוי שזה יאושר, אבל מצד שני אני תמיד ממליץ לנסות תמיד לדבר עם המפקד הבכיר שלך, כי אם הוא רוצה הוא בדרך כלל יכול לסייע לכך שהבקשה תאושר לך. קצין מיון לפני תחילת הקורס סיר להניח שאתה לא תראה, ואני חושב שאין לך שום אפשרות שלא להגיע לקורס אותו מצעיים לך אך בד בבד עם הגעתך לקורס - אתה תוכל להתחיל בתהליך הפורמאלי כדי לבדוק את האםפשרות לגבי מה שאתה רוצה לקבל. תמתין לסביבות השעה 21:30 כדי שאני אוכל לתת לך תשובה מאותו הקצין הכיר שהתארח כאן ביום חמישי האחרון. בהצלחה, אלון ל. מנהל הפורום

תגובה

עוד שאלה מה קורה אם אני נפקד באותו קורס? זה נרשם בתיק האישי שלי? יש סיכוי שאני אקבל תפקיד טוב? דרך אגב יש לי נתונים גבוהים. עשיתי 11 יחידות במחשבים והקבא שלי 54 ודפר 90

עבירות משמעת כפיתרון

שלוםש וב, עריקות או כל בעיית משמעת ע"מ לנסות לקבל את מבוקשתך רק תגרום לך להסתבכות, אני חושב שאתה לא מבין דבר אחד: הצבא הוא לא צבא בחירה ואתה צריך למלא את התפקיד שהצבא נותן לך. אם אתה חושב שאתה לא מתאים לו עליך לפעול במסגרת בחוק הצבאי ויש לך אפשרויות כדי לבדוק את האפשרות לעבור לתפקיד אחר. אם אתה תיהיה נפקד / עריק בקורס אתה תישפט על כך ותיכנס למאסר בפועל. חבל שאתה רואה כך את הדברים. בברכה, אלון ל. מנהל הפורום
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר