אני מתאים למודיעין?

היי אוקיי זה ככה אני בן 16, בכיתה יא'. אני לומד ל-5 יח"ל ערבית ו-5 יח"ל צרפתית + 5 יח"ל אנגלית הקטע הוא שאני לא בכושר משהו והפרופיל שלי הוא כנראה גם די נמוך אני מתאים למודיעין?

רגע רגע

זה שאתה לומד את שלושת השפות האלה לא בהכרח אומר שאתה מתאים למודיעין .. האם אתה באמת ברמה גבוהה בשפות האלה? האם אתה תוכל להסתדר בצרפת? האם אתה יכול באמת לדבר ולהבין ערבית?

כן.

בגדול אתה עונה על הדרישות של מודיעין (ידיעת השפה הערבית) לגבי כושר - אין חשיבות, כושר ניתן ורצוי לפתח, לגבי הפרופיל, רק לאחר שיקבע לך הפרופיל, יותאם לך אפיק שיבוץ. בכל מקרה, סביר להניח שחמ"נ יביעו התעניינות בך. בהצלחה,

יש לי קצת מידע על מודיעין

א. אתה צריך קב"א מספיק גובה כדי להגיע למודיעין, ואם אתה רוצה לדעת מה זה קב"א תדפדף כמה עמודים קודם מוסבר שם. ב. אני יודע בודעות ש-5 יח"ל ערבית מספיקים כדאי להגיע למודיעין צבאי, ורק לידע כללי במודיעין צבאי של ישראל לא תשים לחו"ל ומרגלים שם, זה מוסד, במודיעין ישראלי מנתחים מידע שמתקבל....

רגע רגע

זה שאתה לומד את שלושת השפות האלה לא בהכרח אומר שאתה מתאים למודיעין .. האם אתה באמת ברמה גבוהה בשפות האלה? האם אתה תוכל להסתדר בצרפת? האם אתה יכול באמת לדבר ולהבין ערבית?

אם הוא ב5 יח"ל ב3 שפות...

אז זה צריך להגיד משהו על הבן אדם. דבר שני, הם גם עושים קורס בערבית של כמה חודשים טובים ככה שגם אם הוא יודע את הערבית הנלמדת בבי"ס בלבד הוא ישפר אותה הרבה יותר בקורס. זה יפה שהוא לומד 3 שפות במקביל ושלושתן 5 יח'. בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר