נכשלתי בצבא בגדול. אני לא מאמין שנפלתי ככה. מישהו יכול לעזור

בקצרה: 
היה לי פטור משירות. בחרתי להתגייס כדי לשרת את המדינה. אני לא מתבייש. אני כול כך אוהב את הצבא. אני חולם להיות קצין בצבא ולהגן על המדינה. הצלחתי לבטל את הפטור ולהתגייס בגיל מאוחר. זה היה אמור להיות התחלה של הצלחה גדולה. בפועל מה שקרה זה ההפך. 

עשיתי טירונות. הייתי בקרביים. יצאתי. התגייסתי לטירונות מיוחדת כאילו בתוך הטירונות. המשכתי לצבא. הטעות הכי גדולה שלי שהתגייסתי לחימוש. בלא יודעין. אני מאוד אוהב מכוניות. הציעו לי קורס של רכבים. חשבתי אחלה. תזכרו שאני בכלח רוצה להיות לוחם וקצין או קצין. לא ידעתי שהקורס בחימוש. 

בכול מקרה התגייסתי עם קה"ס. עוד מלפני שהתגייסתי נתנו לי קה"ס. כאילו עוד אני אזרח ויש לי קה"ס. מי עושה דברים כאלו. מאז שהתגייסתי אני רוצה לבטל את הקה"ס לצאת לקרבי וקצונה. 

הגעתי ליחידה שלי. חימוש בצפון. עשיתי תהליך מאוד ארוך. קיבלתי המלצות לבטל את הקה"ס ולצאת לקרבי. ברגע האחרון המפקד חזר בו. אני עושה עבודה של 5 אנשים בבסיס. אז בוודאי שהוא לא רוצה לאבד אותי. הוא ביקש מהקב"ן לפסול את ההמלצה שלו ולבטל את הבקשה. הבקשה שלי בוטלה. התפוצצתי. 

עשיתי בלאגן בבסיס וברחתי. חזרתי אחרי כמה זמן. קיבלתי כלא. חזרתי ליחידה כול המפקדים שמתו עליי ועשו בשבילי הכול. פתאום התחילו לשנוא אותי. לא לטפל בבקשות שלי. הגשתי ערעור שנדחה. עליתי וועדה ורצו להוציא אותי מהצבא. רק בגלל שביקשתי בסוף השאירו אותי 

הורידו אותי מהתפקיד שלי. שהייתי בו תותח על. זרקו אותי למשרד רס"ר וכול יום דופקים אותי עד 3-4.כמעט כול שבת שנייה או שלישית אני עולה שמורה. סוגר כמה פעמים בחודש. 

אני יכול לעשות בלאגן. אבל זה לא יעזור לי. זה ישחק לידיים של המפקדים שלי. ייתן להם תירוץ להמשיך לפגוע בי. אני מתנהג למופת. כבר שנה וחצי בצבא. אני לא יודע אם להמשיך או לצאת. לא יודע מה הסיכוי שיבטלו לי את הקה"ס ויוציאו אותי לקצונה. עזבו קרבי

מאד מצער לשמוע שככה הצבא שלנו מתנהג אל החיילים שלנו..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר