שלום לכולם..

אני אם לבן יחיד המשרת כ-4 חודשים בצבא בג'וב. לאחר שכנועים רבים מצידו, הוא שכנע אותי לחתום לו על הסכמתי שישרת בשרות קרבי. לאחר מחשבה ממושכת ולא קלה בכלל, הסכמתי. בצו הראשון הוא הרגיש לא טוב אך בכל זאת עשה את המבחנים והקב"א 46...(לא משקף את המציאות בכלל), בני הוא בחור מבריק שסיים תיכון בהצטיינות ועבר אבחון דידקטי ובו נקבע איי-קיו 120. כרגע אנחנו בתהליך טופס 55 ומנסים לקבל אימות נתונים כלומר מבחנים חוזרים. כבר הבנתי שהסיכויים שיסכימו הם נמוכים ושואפים ל-0. שאלתי היא האם הוא יכול להתקבל לתותחנים עם הנתונים הללו? תודה מראש לכל העונים.....

תלוי לאן בתותחנים לא הכל שם קרבי קרבי. יש מגוון תפקידים.

העניין הוא

שהוא דווקא רוצה כמה שיותר קרבי....איך ניתן לדעת מה הן הדרישות לחיל תותחנים? זה החיל אליו הוא רוצה לעבור. יש אפשרות עם הנתונים האלו? אגב, הפרופיל הוא 97... תודה.

שלום לכולם..

אני אם לבן יחיד המשרת כ-4 חודשים בצבא בג'וב. לאחר שכנועים רבים מצידו, הוא שכנע אותי לחתום לו על הסכמתי שישרת בשרות קרבי. לאחר מחשבה ממושכת ולא קלה בכלל, הסכמתי. בצו הראשון הוא הרגיש לא טוב אך בכל זאת עשה את המבחנים והקב"א 46...(לא משקף את המציאות בכלל), בני הוא בחור מבריק שסיים תיכון בהצטיינות ועבר אבחון דידקטי ובו נקבע איי-קיו 120. כרגע אנחנו בתהליך טופס 55 ומנסים לקבל אימות נתונים כלומר מבחנים חוזרים. כבר הבנתי שהסיכויים שיסכימו הם נמוכים ושואפים ל-0. שאלתי היא האם הוא יכול להתקבל לתותחנים עם הנתונים הללו? תודה מראש לכל העונים.....

תותחנים

רף הקבלה לחיל התותחנים מבחינת הפרופיל הרפואי הוא 72 מינימום...מבחינת הקב"א אני לא חושב שיש רף קבלה,הוא פשוט לא יוכל לצאת לקצונה...והקב"א ד"א לא ממש קשור למבחנים הפסיכוטכניים שנערכים לו בבקום במעמד הצו ה-1 ,המבחנים נכנסים לתוך קטגוריה שנקראת דפ"ר=דירוג פסיכוטכני ראשוני. ד"א אני אומר מניסיון את הדברים כי שירתתי בתותחנים 3 שנים גם כלוחם ומפקד צוות וגם כמוקד ידע חיילי במפקדת החיל(תפקיד גו'ב) אם הוא ילך לתותחנים יהיה לו שירות מגוון מאוד,מעניין ומתאגר...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר