שאלה לגבי הפרופיל

צהל רשמו לי את הפרופיל שלי ואת סעפי הליקוי באתר של עולים על מדים. רק שאני לא הבנתי מילה ממה שהם רשמו שם. הם רשמו : "כשירות רפואית כפוטנציאל לשיבוץ בתפקידים שאינם לחימה כגון תפקידים טכניים, תומכי לחימה, קורסים ועוד" וגם את זה : "לאור אבחון כפוטנציאל להופעת קשיי הסתגלות מתונים במהלך השירות. לא תשובץ כלוחם ולא תשובץ בגדודים" ובסעי הליקוי הם רשמו בכלל דברים שלא הבנתי: סעיף 1 : "נ" - מה זה לעזאזל ?! יכל להיות נפשי ? כי הייתי אצל הקבן וכאלה. סעיף 2 : כאבי גב לסרוגין - טוב בסדר את זה כמובן שהבנתי. סעיף 3 : MODERATE HEADACHE או MILD MIGRAINE סעיף 4 : ליקוי ראיה קל - גם את זה הבנתי מן הסתם. סעיף 5 : בדרגה קלה או לאחר טיפול מוצלח וללא הפרעות תפקודיות HYPERHYDROSIS - מה זה ?! סעיף 6 : קלה PES PLANUS וזה בכלל אין לי מושג על מה מדובר. בקיצור, אם מישהו יוכל לעזור ולהסביר לי מה בדיוק הם רשמו לי , אני אשמח לדעת את הפרופיל שלי במספר . כנ"ל גם לגבי הסעיפי ליקוי כי חוץ מ 2 לא הבנתי כלום.

תשובה חלקית

אז ככה הפרופיל שלך יהיה הכי גבוה 64.. סעיף 1 : "נ" - גם לא יודע מה זה אומר.. סעיף 2 : כאבי גב לסרוגין - כאבי גב סעיף 3 : MODERATE HEADACHE או MILD MIGRAINE - כאבי ראש מתונים שניתנים לשליטה ע"י אקמול כאלה.. סעיף 4 : ליקוי ראיה קל - נדרשת להרכיב משקפיים\ יש לך משקפיים\ או שסתם את לא רואה טוב.. סעיף 5 : בדרגה קלה או לאחר טיפול מוצלח וללא הפרעות תפקודיות HYPERHYDROSIS - הזעת יתר בכפות ידיים\רגליים סעיף 6 : קלה PES PLANUS - בעיה בכף הרגל שבד"כ פותרים אותה ע"י מדרסים לנעליים. בהצלחה :)

מה לעזאזל?!! איך 64 הכי גבוה?? יש לי בדיוק את אותם חמשת הסעיפים (חוץ מה ״נ״) ובנוסף יש לי עוד 3 סעיפים על מינוס 4 בעיניים, על סינקופיה ועל היפר הידרוסיס, ועדיין הפרופיל שלי 72.... זה כל כך מכעיס לראות את הבולשיט שכותבים פה באינטרנט..

ועל וסומוטור**

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר