חמשושים

רציתי עצה ממישהו שמשרת או יודע מאנשים אחרים. לאחרונה מילאתי מנילה וביקשתי בסיס סגור. עכשיו התחלתי לקבל פיק ברכיים. אני רוצה לתת הרבה ממני אבל אני רוצה להמשיך בתקופת הצבא לבקר בקולנוע מדי פעם,לצאת לרקוד או סתם לרבוץ על החוף. מישהו אולי יודע איך זה לעשות חמשושים?נשאר בכלל כוח לבלות בסוף שבוע?ועוד שאלה:איך התפקיד של מאבחנת פסיכוטכנית? תודה מראש

חמשושים...

מאבחנת פסיכוטכנית, עד כמה שידוע לי יש מגוון בסיסים שאת יכולה להשתבץ בהם. תפקיד מעניין מאתגר ואיכותי , זה שייך אם אני לא טועה לחיל השלישות. בעניין החמשושים - גורם לשירות לעבור בקצב מהיר , כל סופ"ש מנוצל כראוי עם חברים , משפחה- ומספיקים מה שרוצים.... צבא לא עוצר את החיים שלך, זה נותן לך פרופורציה נכונה וניצול זמן מקסימלי - לכי על זה .... שיהיה בהצלחות !

חמשושים היציאות הכי טובות

תראי אני בא מיחידה קרבית, עשיתי 8 חודשים מסלול ביחידת מורן, והייתי סוגר את החיים שלי שם פעם אחת סגרתי 35 יום בבסיס. עכשיו עברתי לסדר ואני עושה חמשושים. אני מאמין שלא תעשי שירות קרבי סתומרת שאת תצאי כל שבוע. גם אם תצאי שושים וגם אם תצאי חמשושים זה לא נורא, בשניהם יהיה לך זמן להנות ואת כן תוכלי לצאת לסרטים ולמועדונים. את לא צריכה לקבוע את המקצוע שלך לפי ת"ש אלה לפי מה שבאמת מעניין אותך. בכל מקרה חמשושים זה היציאות הכי טובות בצה"ל (לפחות לקרביים) =]
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר