יחס לקוי של רופא היחידה

שלום אני חובשת בתפקידי , אני רוצה לשאול מה אפשר לעשות לרופא היחידה שלי שנותן יחס שונה לחיילים שביחידה ולחובשים שבמרפאה, על אותם בעיות הוא נותן טיפול של אקמול ולא נותן ימי מנוחה כשצריך בטענה שאותנו הוא צריך וזקוק לנו במרפאה, אני רוצה לציין שאני נימצאת עם הרופא בחלק משעות היום וידוע לי שעל אותם בעיות שאנו החובשים במרפאה מתלוננים כשאנחנו לא מרגישים טוב חיילים אחרים מקבלים ימי מנוחה כשצריך ואנו צריכים לסבול... מה אפשר לעשות בנידון?

שלום לחובשת...

מזדהה איתך . גם אני הייתי חובשת , לפני שיצאתי לקצונה . וחלק מהשירות שלי היה במרפאה עם רופא . צריך להבין שלרופא יש מס' שיקולים - רפואי ואירגוני. הרופא נמצא בתוך אירגון שלכל החלטה שלו - יש השלכה על מס' רחב של אנשים . מרפאה צהלית היא לא כמו מרפאה אזרחית. לא כל מי שקובע תור לרופא הוא בהכרח חולה או זקוק להפניה בשביל רופא מומחה . כאשר רופא נותן ג' או מנוחה בבסיס - הוא מודע לכך שקצב עבודה נפגע, או שלמטלה כלשהי- חייל אחר נשלח. אותך במקרה - הוא מכיר וגם את עבודתך.... ממך הוא מצפה ליותר . זו איננה אפליה לרעה, חשוב שתביני את זה . ובמקרה ואת ממש לא מרגישה טוב - תדברי איתו על זה ותגידי שאת מצפה שייתן לך מנוחה הולמת למרות העבודה שיש לך, כדי שתחזרי כמה שיותר מהר לעצמך. שיהיה לך בהצלחות !
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר