שלום !חייבת דעה:)

קיבלתי מנילה ושם רשום לבחור שישה תפקידים התפקידים שבחרתי הם: 1.מנהלת רשת מחשוב 2.סייעת רופא שיניים 3.משקית קישור לכוחות הזרים 4.אחראית חומר תקשוב 5.טכנאית קשר טקטי 6.משקית שק"ל אשמח להרחבה על תקפידים אם מישהו יודע משהו והאם הבחירה שלי טובה? תודה

כנראה שתהיי סייעת רופ"ש

איך יודעים?

שלום !חייבת דעה:)

קיבלתי מנילה ושם רשום לבחור שישה תפקידים התפקידים שבחרתי הם: 1.מנהלת רשת מחשוב 2.סייעת רופא שיניים 3.משקית קישור לכוחות הזרים 4.אחראית חומר תקשוב 5.טכנאית קשר טקטי 6.משקית שק"ל אשמח להרחבה על תקפידים אם מישהו יודע משהו והאם הבחירה שלי טובה? תודה

סייעת רופא שיניים

זה אחלה מקצוע גם לאחרי הצבא..

אממ..

מנהלת רשת מחשוב אני יודעת שמלא בנות קיבלו את התפקיד הזה ואמרו לי שזה די חפשני.. סייעת רופא שיניים זה תפקיד טוב לאחר הצבא.את ההכשרה של הקורס אתן עושות בבה"ד 10 בצריפין,בית ספר לרפואה צבאית,והקורס הזה רק בנות.במקלחות לא משהו אין וילונות והן די ישנות,יהיה לכם מסדרים פעם ביום לנקות הכל,וגם יהיה לכם שמירות עם נשקים והכל.את ההכשרה אתן תבצעו תוך כדי טיפולי שיניים על חיילים,זה אומר שהרופא שיניים מטפל בחייל ואתן מגישות לו עזרה ורואות איך הכל מתבצע.זה תפקיד מעולה מעולה להמשך הקריירה. משק"ית שקל?האמת שדי משעמם לא כדאי לך מאמי לא כדאי בכלל..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר