שאלה לחיילים

אני לוחם שמשרת בחברון חודשיים לפני שיחרור...היום הלכתי להוציא גימלים במיון..עכשיו רבתי מכות ביום שישי ונהיה לי פנס בעין והלכתי למיון ושם נתנו לי כול מיני בדיקות..של א.א.ג CT עיניים צילומים וכו'...עכשיו נתנו לי 3 גימלים בלי להזכיר את ר"מ 2 בדף...ואני שיניתי את זה ל 13 גימלים..אם אני מפקסס את זה למפקד שלי מה הסיכויים שהוא יעלה על זה ...אני מפחד להפיל את עצמי.. נ.ב אני כבר המון זמן בבית על כוויה ברגל ,הגימלים שהוצאתי היום הם היחידים שזייפתי כי אני לא רוצה לחזור לבסיס... והגימלים שרשומים במיון זה כתוב בעט ובכתב יד ככה שלא היה בעיה להוסיף את המספר 1 ליד ה 3...שיצא לי 13 ימי מנוחה..אבל מה הסיכויים שהוא יעלה עליי...כי הבנתי לא כול מי שמקבל מעל 7 גימלים מסופח לר"מ כתוב לי גם בדף מהמיון שאני עם פנסים בעיניים ושטף דם בעין ועוד כמה דברים לא קלים.. היה לי פעם שקיבלתי 10 גימלים ולא סיפחו אותי לר"מ 2 בבקשה תעזרו לייי

שלום עודד- תשובה

עודד, אני לא באלחנך אותך או להטיף מוסר - אבל אני חייב לציין שמה שעשית הוא חמור, ייתכן וגובל בפליליים, שכן מדובר בזיוף מסמך, וכאן במסמך רפואי ובשינוי קביעה רפואית. לעניינו של דבר. ברגע שחייל מקבל מעל 7 גימלים, הוא מסופח לר"מ 2. מעבר לכך, העתק של הגיליון נמצא בבית חולים בו טופלת, כך שאם רוצים לוודא מה רשום שם, צריך קצת מאמץ ומעט רצון וזה אפשרי. אני מציע לך לנהוג כאילו מדובר ב-3 גימלים ולא יותר מזה, אחרת אתה פשוט עלול לסבך את עצמך וחבל. בהצלחה

תשובה לחייל.

כן, יעלו עליך .... יש משמעות לזה שמעל 7 ימים החייל נכנס לר"מ 2. אם הגעת למצב שאתה מזייף גימלים - אני מרחמת עליך . לכל אחד קשה בצבא, בתקופה כזו או אחרת...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר