ניתוח

ניתוח

יש לי כמה שאלות:בביקור רופא קיבלתי הפנייה למיון ושם עשיתי ניתוח ברגל,שוחררתי הביתה, ונקבעו לי שבועיים ימי מנוחה בבית.. -הרופא בבית חולים רשם לי שאני צריכה להגיע לביקורת לאחר 10 ימים בבית חולים,אבל הרופאת יחידה מתעקשת לשלוח אותי לביקורת בחר"פ.האם יש לה הזכות לשלוח אותי לחר"פ?למרות שהרופא בבית חולים רשם על ביקורת בבית חולים לאותו מנתח שניתח אותי.(לביקורת אני צריכה את האסמכתא מרופאת היחידה). -האם בבית חולים הייתי צריכה לחתום על טופס מסוים?קיבלתי רק את הטופס "גיליון טיפול"-שבו רשום את הניתוח שעשו לי ואת הימי מנוחה. תודה רבה לכל מי שיכול לעזור....

ניתוח

הרופאת יחידה כן יכולה לשלוח אותך לביקורת בחר"פ . את חיילת , והצבא הוא זה שמטפל בך . את יכולה במקביל לבקש טופס לביקורת חוזרת במיון וגם ללכת לחר"פ . לאחר כל טיפול אזרחי בבי"ח וכו', צריך לעדכן את רופא היחידה בטיפול, בממצאים, בתרופות וכו' כי בסופו של דבר - הוא הרופא שלך בכל זמן השירות שלך . רפואה שלימה

ביקורת אחרי ניתוח

היי מורן, הביקורת שאת אמורה לעבור זה יותר לצורך הוצאת תפרים או גם כדי לבודק את המצב בפצע ? האם זה מול רופא כירורג כללי או מול מנתח מתחום אחר, למשל אורטופד? בכל מקרה, בחר"פ יש רופאי מילואים לרוב, שהם באים במסגרת המילואים שלהם כרופאים בחר"פ. אני לא רואה מניעה שלא תעברי את הביקורת בחר"פ. אגב, זה יותר בריא עבורך, הסיכוי שלך לחטוף זיהום בבית חולים, גדול יותר מאשר בחר"פ. אלון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר