בועז שאלה נוספת..

אני אלרגי כביכול כתוצאה מהצבא, מאחר ונהייתי רגיש לקרדית אבק הבית מתקופת הצבא ואת זו הוכיחו הטסטים. נניח והחלטתי להגיש תביעה לצבא או יותר נכון בקשה שיכירו בי כמשהו ספציפי, למי אני פונה?

אלרגיה

האלרגיה היא לא כתוצאה מהצבא. זה הגיל שאלרגיות מהסוג הזה מתפתחות. תגיש תביעה. יצחקו לך בפרצוף. פשוט ביזיון.

עובדה..

שלפני הגיוס לא היה לי קוצר נשימה ונזלת אלרגית. הכל כתוצאה מלינה מזוויעה בבסיסי צה"ל. את התביעה המליץ לי להגיש רופא יחידה מוסמך להיות רופא. שבת שלום

לפעמים, ייתכן, שרופאים יאמרו דברים שעשויים להתפרש הפוך.

ולפעמים יש אנשים שמה שהם עושים זה בזבוז כספי ציבור...

נראה לי אפשר לתעל את הזמן בצורה טובה יותר כמו כאן או בהתנדבות בצער בעלי חיים

נראה לי אפשר לתעל את הזמן בצורה טובה יותר כמו כאן או בהתנדבות בצער בעלי חיים

בועז

תוכל בבקשה להוריד את השרשור הפתטי הזה? המלצה חמה: לענות בכנות ובאמת לשאלות הנובעות גם מהתנהגות אנטי- צבא, ולא רק לשאלות "מורעלות" צבא, או שפשוט לא הבנתי את ייעודו של פורום זה. כ"כ קשה לקבל אנשים שבעליל לא מסתדרים עם המערכת הצבאית? אלון לופוביץ', כל מה שדיברנו עליו סותר בהכרח את התגובות לשאלות שלך, אז מי אתה וכמה פרצופים יש לך? בהצלחה.

יובל

אני לא יכול להוריד סתם הודעות. אבל אם יש לך בעיה עקרונית עם הודעה מסויימת או תוכן של דבר שכתבת - שלח אלי מייל ואנסה לטפל בזה. לגבי ההמלצה שלך- אין לי כוונה לענות על שאלות של אנטי-צבא, יש מספיק גופים פרטים ואנשים שעוסקים במלאכה הלא-מכובדת הזו. אין לי כוונה לעודד השתמטות או כל התנהגות דומה לה. מה שכן - אם יש בעיה שנוצרת בגינה התנהגות אנטי-צבאית אשמח לנסות ולסייע בתיקון הבעיה (עצמה) ולא בעידוד ההתנהגות האנטי-צבאית. אין בעיה להבין את זה שיש אנשים שלא מסתדרים עם המערכת הצבאית, יש בעיה עם זה שהם מסתדרים רק עם דברים שעולים בקנה אחד עם האינטרסים הפרטיים שלהם (לימודים, כסף וכו'). אין לי ספק שחיילים/מועמדים רבים לשירות לא מסיימים (או מתחילים) בשירות לא בגלל אי-התאמה גרידא למערכת אלא בגלל אי-רצון, כנאמר - שריר המוטיבציה שלהם לקוי. ואני ממש לא מתכוון להזין את השריר הזה.

ולפעמים יש אנשים שמה שהם עושים זה בזבוז כספי ציבור...

כל כך צודקת...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר