איך משיגים נעליים גבוהות?

אני מתגייסת בעוד חודשיים ומעוניינת לדעת מעכשיו כיצד אני יכולה להגיש נעליים גבוהות? ראיתי כבר חיילות עם מדי נשים ונעלים גבוהות השאלה איך עושים את זה צריך אישור מסויים? צריך לבקש בבק'ום?!?!?!

לא...

יש כמה אופציות.. אחת מהם היא להתגייס לתפקיד כביכול קרבי או תומך לחימה ואז תקבלי בבקו"ם נעלים גבוהות... אם תיפלי ביחידה קרבית בתור פקידה או משהו כזה ויהיו לך קומבינות באפסנאות תוכלי להשיג גם... ואם לא אז האופציה האחרונה היא ללכת לאורטופד ולהגיד לו שאת סובלת מכאבים עם נעלי בקו"ם והוא יכול להמליץ להנפיק לך נעל אורטופדית שזה נעל גבוהה רק שסנדלר מכין לך את הנעל בדיוק למידת כף הרגל שלך...וזה נעל גבוהה לכלכ דבר(קלה) כמובן תמיד אפשר להשיג מאחד הידידים או החברות

כלומר אם יש לי אני יכולה לשים?

לא צריך אישור מיוחד או משהו? אפשר לקנות מרשת גלי או משהו ופשוט לשים אפילו בתור פקידה?

איך משיגים נעליים גבוהות?

אני מתגייסת בעוד חודשיים ומעוניינת לדעת מעכשיו כיצד אני יכולה להגיש נעליים גבוהות? ראיתי כבר חיילות עם מדי נשים ונעלים גבוהות השאלה איך עושים את זה צריך אישור מסויים? צריך לבקש בבק'ום?!?!?!

למיטב ידיעתי

אין אפשרות לנעול נעליים גבוהות אלא בתפקידים שדורשים זאת (תפקידי לחימה, תפקידי הדרכה מסוימים וכיו"ב). אם את נדרשת לנעליים לפי תפקיד - יספקו לך אותן. ולכן, עדיף לא לקנות, להוציא כסף, ואח"כ להתאכזב כי לא תוכלי לנעול את הנעליים. מבחינת הרעיון ה"מתוחכם" לקבל אישור אורתופד לנעל כזו, או לנעל מותאמת אישית - אין אינדיקציה רפואית לנעל גבוהה. אם קיימת בעיה רפואית אמיתית, מתאימים לכל בעיה את הפיתרון המתאים לה, עפ"י הנחיות מפקדת קצין רפואה ראשי. אני מקווה שלא תשתמשי בתכסיסים וטריקים זולים מתחום הרפואה המפוברקת בשביל לקבל נעל שאת לא נדרשת לה. גיוס נעים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר