שאלה חשוב מאוד..

לאחרונה עברתי פסילת מקצוע ואני עובדת כללית,אני נמצאת בטיפול אצל הקב"ן..המקצוע הקודם שלי לא דרש עבודה משרדית אלה עובדה בשטח בחוץ. כאשר הפכתי להיות עובדת כללית הוצבתי בתור שלישה ושמתי לב שממש קשה לי לעבוד במשרד .לאחר בירור קצר אצל הקב"ן שלי הוא אמר לי שאנ כנראה סובלת מקשיי קשב וריכוז ולכן כל הקושי בעבודה משרדית בריכוז וכו'...הוא רשם מכתב למפקד שלי שיאשפר לי שיחה עם המב"ס בהקדם האפשרי לראות כיצד ניתן לעזור לי בשינוי מקצוע כי ממש קשה לי לעבוד במשרד...כשנתתי לו את המכתב הוא לא התייחס לא קרא אותו ואחר כך הצקתי לו אמרתי לו נו קראת?ונכנסתי כל איזה חצי שעה להזכיר לו והוא אמר לי אחר כך אני יקרא אחר כך אני יקרא נפנף אותי כזה... מה אני יכולה לעשות?נסייתי להשיג את הקבני"ת שלי ולא הצלחתי אבל בכל אופן המצלצה של קב"ן הוא חייב למלא לא?ובמידה והוא לא יוצר קשר עם הקב"ן שלי(היה רשום במכתב שיצור איתה קשר בדחיפות) אז מה אני יכולה לעשות בנידון?

תגובה

האם משהו השתנה בינתיים? האם הנושא הועלה בינתיים (יום/יומיים אחרי המכתב)? ניסית להעלות אותו שוב ביוזמתך?

לא...

שום דבר לא השתנה..הוא אפילו לא ייצר קשר עם הקב"ן שלי רק אמר לי"אל תדאגי" אבל בנתיים אני עדיין בתפקיד שלי..סובלת..לא מתפקדת וחוטפת על זה צעקות מהמדריכים המקצועיים שלי שלא יושבים אצלי בבסיס אבל נמצאים איתי בקשר טלפוני..הם יודעים שקשה לי אבל כל עוד אני בתפקיד אני חייבת לעשות את העבודה כך טוענים..מי שאחראי לשיבוץ זה המפקד של כל הבסיס שהוא זה לא קרא את המכתב ביכלל...ולא הכפת לו אני פשוט סובלת...מה לעשות?

תגובה

אני יכול להציע לך לנקוט ב-2 דרכים: האחת - לפנות אל המפקד שלך שוב ולהסביר לו את חשיבות העניין מבחינתך, את הקושי שיש לך ואת זה שממתין לך מכתב מהקב"נית. השניה - לפנות לקב"נית ולבקש ממנו שתיצור קשר עימו (עם המפקד). לבסוף, אני מאמין שהמפקד שלך קרא את המכתב מהקב"נית. אינני יודע מה רשום שם והאם מה שהיא רשמה הוא בגדר המלצה עבורו או בגדר "תעשה" ו"אל תעשה". המפתח לשינוי נמצא אצלך ואצלו ואם את לא מצליחה לתקשר ברמה הזו איתו והמצב באמת חמור אולי כדאי שתפני למפקדו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר