מי המפקד שלי?מבולבלת..

אני בבסיס חדש ויש לי מפקדת...אני בחטיבה ויש לי גם סמח"ט יש לי בעיות בבית והמפקדת שלי אישרה לי יציאות מוקדמות..הסמח"ט לעומת זאת טען בפניי בראיון האישי שהיא לא המפקדת שלי ביכלל ושהוא המפקד שלי ולפני 5 אני לא יוצאת מהבסיס... אני לא יודעת מה לעשות כי הנגדים אצלי ביחידה אמרו לי לא להקשיב לו..אבל מצד שני אני מפחדת שהוא יתעצבן עליי ויתן לי על זה תלונה וכשאני יגיד לו שהמפקדת אישרה לי הוא יגיד לי אבל אמרתי לך שאני המפקד שלך ולא היא... וכשדיברתי איתה על זה היא אמרה לי אל תקשיבי לו..אני המפקדת שלך וזהו.. אני לא יודעת מה לעשות אני מבולבלת!!

מה התפקיד שלך?

ומה הדרגות של המפקדת שלך ושל הסמח"ט, ומה הדרגה שלך? האם יש לך תפקיד שהוא מקצועי? יכול להיות שהיא מפקדת שלך מבחינה מקצועית והוא מבחינה פיקודית? בגדול לכל אחד בצבא צריך להיות מפקד אחד אבל יכולים להיות מצבים אפורים במיוחד כשמדובר על נושאים מקצועיים לעומת נושאים פיקודיים, אז מה שאני מציע לך לעשות זה לקיים איזושהי שיחת הבהרה עם שניהם (לשבת עם שניהם באותו החדר) ולהגדיר בדיוק את כל הגבולות, תחומי האחריות ומה לכל אחד מותר לעשות מולך

זה קצת מצחיק אבל..

הם לאמסתדרים ולא מוכנים להיפגש אבל דיברתי על זה איתה בנפרד ואיתו בנפרד והוא אמר לי לא להקשיב לה והיא אמרה לי לא להקישב לו..אני מרגישה בגן ילדים חחח הוא רב רסן והיא רס"ר..היא המפקדת שלי מבחינה מקצועית כן אבל היא אמרה לי שגם פיקודית כי המפקדת שלי יצאה לחופת לידה והיא המחליפה שלה..

מלחמות כח?

אני מציע שתדברי איתה ותסבירי לה מה אמר לך כל אחד ושהיא תתן לך תשובה סופית.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר