שאלה חשובה מאוד!

יש לי מאורולוג המצלמה לשמור בקרבת שירותים..אמרתי את זה למפקד שלי והוא אמר שאין בעיה שנאי יעשה ש.ג ובמידת הצורך יחליפו אותי הוא לא מבין שכל 15 דק' אני חייבת להתפנות לשירותים מה קורה במידה ולא באים להחליף אותי?או נגיד אם שמים אותי באבטחת טרמפיאדות בבוקר ששם אין שירותים? אני יכולה לקבול?

ועוד שאלה בקשר לשמירות בכיפור

אני סוגרת כיפור...יש נהלים מיוחדים ליום הזה חוץ מהצום?ז"א יש הקלות? מאוד קשה לשמור על בטן ריקה ובלי שתיית מים אני מסוג האנשים שמתתייבשים בקלות .. אני מאוד רוצה ללכת לבית כנסת אבל אין אצלינו בבסיס למיטב ידיעתי..מה עושים?

הקלות ושמירות

הסברת למפקד שלך שזה בעייתי? מה בעניין הטרפיאדות - אמרת לו? בעיקרון, נדרש שתיהיה לך גישה נוחה לשירותים.. בטרמפיאדות אני יכול להאמין שהגישה הנוחה והמהירה ביותר היא ברכב צבאי שזה פחות נגיש.. לקבול? אני לא הייתי ממהר לקבול. אם את באמת זקוקה להקלה הזו ובאמת חשה אי-נוחות מהסיטואציה אני מציע שתשוחחי עם המפקד שלך או עם מפקדת אחרת (אם את מעדיפה) ותעלי את זה (יכול להיות שהוא לא מודע לחומרת הבעיה).

ועוד שאלה בקשר לשמירות בכיפור

אני סוגרת כיפור...יש נהלים מיוחדים ליום הזה חוץ מהצום?ז"א יש הקלות? מאוד קשה לשמור על בטן ריקה ובלי שתיית מים אני מסוג האנשים שמתתייבשים בקלות .. אני מאוד רוצה ללכת לבית כנסת אבל אין אצלינו בבסיס למיטב ידיעתי..מה עושים?

יום כיפור

אני סוגרת כיפור...יש נהלים מיוחדים ליום הזה חוץ מהצום?ז"א יש הקלות? בדר"כ מתפרסם ביח' נוהל לגבי יום כיפור- שעות צום, תפילות וכו'. אין נהלים/נוהלים מיוחדים ואין הקלות. בדומה ליום שבת - קיפוח חיים דוחה שבת וחג (לרבות, יום כיפור). מאוד קשה לשמור על בטן ריקה ובלי שתיית מים אני מסוג האנשים שמתתייבשים בקלות .. תשתדלי לצמצם נוכחות בשמש ולנהוג לפי כללי הזהירות. אני מאוד רוצה ללכת לבית כנסת אבל אין אצלינו בבסיס למיטב ידיעתי..מה עושים? בדר"כ יש הסדר עם בסיס/בה"ד/יחידה קרוב/ה, או ש"מאלתרים" בית כנסת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר