אני מיואשת צריכה עזרה דחוףףף!!!ליטל כנסי אולי את תדעי לעזור לי

אני שנה ו2 בצבא וסבלתי מאוד מדכאונות בבסיס סגור היתי בוכה הרבה והיו לי התקפי חרדה ורזיתי 10 קילו בחודשיים רק מהדיכאון שלחו אותי ישר לקב"ן וזה נתן לי ת"ש 4 שנותן לי יחידה פתוחה.. העבירו אותי לבסיס של יומיות הכל היה בסדר חשבתי שהכל הסתדר ועבר לי ואז סגרתי ראש השנה בבסיס הבסיס היה מת לא היה אף אחד לא היה לי עם מי לדבר אפילו היתי לבד במגורי בנות רציתי לדפוק את הראש בקיר התחלתי לבכות מרוב באסה היתי די בדאון כל היום בלילה הלכתי לישון וקרה לי משהו מוזר...הרטבתי בלילה אני כל כך מתביישת שטפתי את המזרון כדי שחברות שלי לא ישימו לב לא ישנתי טוב בלילה בהתחלה לא הצלחתי להירדם ועד שנרדמתי התעוררתי מזה שהרטבתי בלילה אמרתי טוב אולי היה לי פיפי ולא שמתי לב ועשיתי בתוך שינה הלכתי לישון למחרת...וכן למרבה הפלא זה שוב קרא... התייעצתי עם פסיכולוג אזרחי חבר קרוב של המשפחה שאמר לי שמדבור בבעיה פפסיכולוגית... אני לא יודעת מה לעשות אני מיואשת אני מתביישת לישון בבסיס שלא יקרה לי שוב אותו דבר..ואני מפחדת שהקב,ן לא יתייחס ברצינות למה שאני אגיד לו ולא יאמין לי...מישהו יודע מה אני יכולה לעשות?ומה הטיפול?מה תרופות?לינת בית??כי בבית בחיים זה לא קרא לי...זה קרא לי רק פעם אחת בטירונות אבל עצרתי את זה בזמן...ומאז זה לא קרא שוב... מ=י=ו=א=ש=ת...

תשובה

כמובן לא ניתן לאבחן באינטרנט.. ואין לי הכשרה של פסיכולוג, אבל יכול להיות מאוד שהלחץ והמתח שחווית גרם לבריחת השתן מתוך שינה. אירוע שמופיע באופן בו תיארת, ובגילך, ללא מחלות כליה/דרכי שתן ידועות - ככל הנראה על רקע נפשי, אם כי כאמור - לא מאבחנים כאלה דברים באינטרנט.. אם זה קצת מנחם - את לא היחידה. יש חיילים נוספים שסובלים מהבעיה, רופאים וקב"נים מכירים אותה, ואת בהחלט יכולה וצריכה לגשת לרופא ולקב"ן היחידה על מנת לקבל טיפול מתאים. בהצלחה!

ליטל כנסי..

תודה ממש הרגעת אותי קצת :) האמת היא שאני כן סובלת מבעיות בכליה יש לי מום בכליה....אבל יש לי אותו מאז שנולדתי ובחיים זה לא קרא לי.. אז למי את חושבת שאני צריכה לפנות לאורולוג או לקב"ן?

כמו שאמרתי קודם

צריך לגשת לרופא היחידה, על מנת לספר על הבעיה, כולל בעית הכליה שקיימת, ואני מאמינה שהוא יפנה אותך לאורולוג. במקביל, בהחלט כדאי לפנות לקב"ן, היות וייתכן ויש קשר בין הדברים. שמחה שקצת נרגעת :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: iwolster
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר