כנסו אנשים שאלה חשובה

שמתי עדיפות ראשונה דובדבן וגולני ואחריהם נחל ביטלתי גיבוש דובדבן כי אני רוצה גולני עכשיו אני דואג שישלחו אותי לנחל למרות שזה אחלה חטיבה אני רוצה גולני ורק גולני אני מדנדנ להם בלישכה שאני בן יחיד ועברתי הרבה דבירם כדי להיות קרבי וכל זה יעני מראה להם שאני אחד עם מוטיבצייה מה אתם אומרים מה האחוזים שלי ליפול בוגלני למרות שסמתי אותהכעדיפות ראשונה במנילה!

יש מי שיענה !!! תודה מרואש!!

גולני, גולני שלי..

ראשית כל הכבוד על המוטיבציה! אגב, היית צריך לשכנע את ההורים שלך לחתום לך או שזה לא היתה בעיה? בעיקרון אי אפשר להעריך את הסיכוי וההסתברות שתגיע לגולני, מה שכן, נשמע שאתה בוגר ומבין את החשיבות של השירות עצמו בכל חטיבה באשר היא. אני מקווה בשבילך (כי אתה רוצה) שתגיע לגולני, אבל אפשרי גם להשתבץ ביח' אחרת וזה גם לגיטימי והעיקר - שירות משמעותי!

אחרי שיחות מאוד ארוכות שיכנעתי אותה

ביגלל זה אני מפחד אתה מבין גולני וצנחנים הם הכי מבוקשים עכשיו אצל המיתגיסים אז מפחד שלא יקחו אותי לשם וישלח אותי לנחל אגב פלס"ר נחל שמעתי בין האיכותיים שיש בצהל נכון?

כנסו אנשים שאלה חשובה

שמתי עדיפות ראשונה דובדבן וגולני ואחריהם נחל ביטלתי גיבוש דובדבן כי אני רוצה גולני עכשיו אני דואג שישלחו אותי לנחל למרות שזה אחלה חטיבה אני רוצה גולני ורק גולני אני מדנדנ להם בלישכה שאני בן יחיד ועברתי הרבה דבירם כדי להיות קרבי וכל זה יעני מראה להם שאני אחד עם מוטיבצייה מה אתם אומרים מה האחוזים שלי ליפול בוגלני למרות שסמתי אותהכעדיפות ראשונה במנילה!

אני מקווה שתצליח להיתקבל לגולני

אחרי שיחות מאוד ארוכות שיכנעתי אותה

ביגלל זה אני מפחד אתה מבין גולני וצנחנים הם הכי מבוקשים עכשיו אצל המיתגיסים אז מפחד שלא יקחו אותי לשם וישלח אותי לנחל אגב פלס"ר נחל שמעתי בין האיכותיים שיש בצהל נכון?

המשך..

גם נח"ל מבוקש.. בכל אופן, פלס"ר נח"ל באמת איכותי..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר