הזעת יתר

מה הם ההקלות שנותנים כשסובלים מהזעת יתר(כפות ידיים,בית שחי,רגליים)? תודה קרין

פרופיל 45

שלום, יש לי פרופיל 45 בגלל תת משקל בדרגה בינונית. האם יש קשר בין הפרופיל לשירות קל"ב? והאם לא ניתן לי במהלך הטירונות נשק?

חיילת משוחררת כבר שנה וכמה חודשים

רציתי לשאול בקשר לפרופיל צבאי יש לי פרופיל 45 נפשי ואני רוצה להתגייס למשטרה בגלל פרופיל זה שנעשה על ידי חוסר בגרות בלבד איף אני מעלה את הפרופיל ?

הורדה בפרופיל.

שלום=] אני בכיתה יב' שנה שעברה עברתי צו ראשון ונקבע לי פרופיל 97. ולא מזמן גילו שחזרה לי האסטמה והרופאת משפחה לא ציינה זאת בטופס הצבאי. רציתי לדעת מה אני עושה עם זה, אם צריך לעדכן את הצבא ואיך, ואם יורידו לי פרופיל בגלל זה. זו לא אסטמה רצינית. נתנו לי שני משאפים ואני משתמשת בהם ממש מעט. אשמח לתשובה בנושא תודה רבה =]

פרופיל 45

שלום, יש לי פרופיל 45 בגלל תת משקל בדרגה בינונית. האם יש קשר בין הפרופיל לשירות קל"ב? והאם לא ניתן לי במהלך הטירונות נשק?

תת משקל דרגה בינונית.

האם יש הבדל בהקלות שנותנים לבנות שהן בתת משקל בדרגה בינונית ולבנים שהם בתת משקל בדרגה בינונית?

אירוח בפורום - 02.09.07, בנושא: פרופיל רפואי

היי, ביום ראשון הקרוב ה02/09/07, בשעה 18:00, אירוח בנושא פרופיל רפואי עם סא"ל ארנון אפק, שהיה ראש אגף מיון רפואי בצה"ל וכעת הינו יועץ רפואי לחיל הרפואה. אתם מוזמנים לשרשר כבר כעת שאלות בעניין פרופיל, סעיפים רפואיים ורפואה בצה"ל. המשך יום טוב, בועז.

קרע ברצועה

אני חייל קרבי בצנחנים ובאחד האימונים נפלתי על היד, קרעתי את הרצועה בכף יד ופרקתי את האגודל, ונתקלתי בזלזול רציני מצד הרופא שהחזיר אותי כל פעם בחזרה לאימונים ולא הפנה אותי לרופאים, רק לאחר כחודשיים וחצי של אימונים גילו את הפציעה ואמרו שאני חייב ניתוח. וגם לאחר זה הרופא אמר לי שהוא מאשר לי את הניתוח רק לעוד חצי שנה, ושבינתים אני יחזור להתאמן. לי יש את המזל שאמא שלי היא אחות מוסמכת ובזמן הרגילה היא סידרה לי את הניתוח בלי ידיעה של הרופא. אבל מה עושים אחרים שלא יכולים לסדר לעצמם את זה? ומה עושים עם רופאים כאלו? דבר נוסף זה הפרופיל שלי, אני כרגע בבית ב"שיקום", לפעמים מדברים איתי על פסילת שירות, מה להערכתך יהיה הפרופיל שלי? תודה זיו

פלטפוס ובעיות ברכיים

שלום! הייתי בצו ראשון לפני כשנה וחצי וציינתי שהיו לי בעבר בעיות בירכיים ..לא עשו עם זה כלום..הבעיה שזה בא בתקופות ועכשיו שאני קרוב לגיוס זה חוזר...השאלה האם זה יכול להוריד בכלל בפרופיל או לתת לי איזה שהם הקלות כמו הקלות מריצה או דברים כאלו-האם שווה להתאמץ בכלל. כשהייתי בצו הראשון גילו אצלי פלטפוס (שלא ידעתי בכלל על קיומו =\) האם בעקבות הפלטפוס הזה שהוא ברמה קשה אך גמישה לפי הניסוח שלהם אני יכול להוציא אישור לנעליים קלות? ואם זה לא קשור על סמך מה מאשרים לחיילים לבוא עם נעליים קלות? תודה ויום טוב גיא גאולי

פרופיל רפואי של חולי אסטמה

יש לי פרופיל 64 על כמה סעיפים אבל האסטמה הוא החמור ביותר. אני יודע שיש אסמטים בעלי פרופיל 72 ובעלי פרופיל 82. השאלה שלי היא איך אני יכול להוציא פרופיל 82, האם מכתב מרופא ריאות שמראה ממצאי בדיקות ריאות טובים ואישור שלו שאינני חולה אסטמה יותר יכול להביא אותי לפרופיל 82 ? אני צריך כל מידע אפשרי וכמה שיותר ספציפי בנושא האסטמה וקביעת הפרופיל

פרופיל לחולי אסטמה

לפונה שלום, הפרופיל הרפואי משקף את המצב הרפואי ומאפשר לגורמי כ"א לשבץ את החייל בתפקיד בו הוא יוכל לתרום מחד ובריאותו לא תינזק מאידך. אסטמה הינה המחלה השכיחה ביותר בקרב בני נוער ומעל 11% לוקים בה בדרגות חומרה שונות. קיימים פרופיל 97, 82, 64, ואף פחות מכך. הוועדה הרפואית תתאים לך את הפרופיל על בסיס הבדיקה, המכתב מהרפוא ותפקודי ראות אחרונים. ולכן את/ה יכול/ה לשלוח את הנתונים הרפואים ללשכת הגיוס. בשנה האחרונה פתחנו מקצועות נוספים שהיו עד כה חסומים בפני מי שחולה באסטמה, ובשנה הבאה, אני מקווה, שאנשים עם אסטמה ופרופיל 45 ובתנאי שמחלתם אינה חמורה יוכלו לשרת גם ביחידות מרוחקות. הרבה בריאות ושנה טובה.

בקשר לגימלים- תוכל בבקשה לענות לנו על השאלה אחת ולתמיד?

האם היום שבו קיבלתי את הגימלים נחשב בספירה? למשל היום ב11 בבוקר קיבלתי 2 גימלים... מתי אני אמור לחזור לבסיס? כל אחד אומר אחרת, מה החוק המטכלי כרגע לגבי זה?

גימלים

גימלים נחשבים מהיום שלמחרת... למשל אם אתה מקבל כמו שאתה קיבלת ב11 בבוקר..הספירה מתחילה ממחר.. ואם תקבל ב5 בערב כנ"ל....כל הרעיון זה מיום שלמחרת תרגיש טוב:]]

היי, ביום ראשון הקרוב ה02/09/07, בשעה 18:00, אירוח בנושא פרופיל רפואי עם סא"ל ארנון אפק, שהיה ראש אגף מיון רפואי בצה"ל וכעת הינו יועץ רפואי לחיל הרפואה. אתם מוזמנים לשרשר כבר כעת שאלות בעניין פרופיל, סעיפים רפואיים ורפואה בצה"ל. המשך יום טוב, בועז.

כמה מורידים על תת משקל בפרופיל??

ATOPIC DERMATITIS

לכבוד: סא"ל ארנון אפק. אני מבקש לשאול : אני סובל מבעיה עורית בשם: ATOPIC DERMATITIS *מה ההגבלות שיהיה לי בשרות-או שאני צריך לדאוג שיהיה לי ? *אני יחוייב להכנס לאוהל אב"כ? *החשיפה לשמש היא האוייב שלי אך בצה"ל מתמודדים אם בעיה לסוג כזה של רגישות בעור? *בתקופה של החרפה גרד,אודם,יובש למי פונים,אך דואגים ומטפלים? =בברכה.

כנ"ל ועוד שאלה...

במקרה של אלרגיה לחומרים באוכל(משמרים, צבעי מאכל ועוד..) שגם גורמים לאלרגיה, מורידים פרופיל?

משקית ת"ש

איזה סוג טירונות עושות משקיות ת"ש? 00 בסמכות? האם הן חייבות להיות עם נשק כול הטירונות ?

העלאת פרופיל

יש לי פרופיל 45 בגלל ניתוחים שעברתי בידים אני יכולה לבצע הכול אין לי שום מגבלויות הכול תקין ועדין לא רוצים לעלות לי את הפרופיל מה אני יכולה עשות בעניין כזה תודה מראש

שאלה נשאלת

הרבה שואלים אבל הייתי רוצה לקבל תשובה רשמית- בעניין ניתוח לייזר בעיניים- מה קורה עם זה? לפני הגיוס? במהלך השירות? תודה גבריאל

נושא ניתוחי לייזר

חשוב לי בראש ובראשונה להצביע בפניך על העובדה כי ביצוע ניתוח לייזר לפני גיל 18 איננו מומלץ על ידי רוב רופאי העיניים. חשוב מאוד שתקפיד לשמור על בריאותך למרות שאני כמובן שמח על המוטיבציה הגלומה בשאלתך. לגופו של עניין, התשובה תלויה בחומרה הראשונית של המיופיה (קוצר הראייה), וכן ביחידה אליה אתה מבקש להשתייך. מיופיה גבוהה כרוכה גם בהפרעה באיכות הראייה, ועין שעברה ניתוח לייזר יכולה להמשיך ולעבור שינויים וקוצר הראייה יחזור שוב. לכן אתה יכול לפנות ללשכת הגיוס בשאלה ספציפית לגבי מידת קוצר הראייה שלך והמשמעויות שלה לגבי גיוס לאותה יחידה בה אתה מעוניין. ושוב אני מזכיר, שביצוע ניתוח לייזר לפני שהעין סיימה את התפתחותה ובוודאי לפני גיל 18 אינו מומלץ. אנא פנה לרופא העיניים שלך. הרבה בריאות ושנה טובה.

בקשר לפרופיל

רציתי לדעת אם חוסר ברזל יכול להוריד את הפרופיל. ואם כן לכמה?
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר