שאלה דחופה

יש מצב להיות מ"כית עם פרופיל 64 או שאני אוכלת סרטים?? אני זקוקה לתשובה ממישהו שבאמת יודע כי לנחש אני יכולה בעצמי... מצטערת על הבוטות...

אני כמעט בטוחה ששלילי..

ממממ

תודה... אני אגיד לך מה פשוט באתר שבוז-שאגב מומלץ ביותר, כתוב שאפשר... זה נשמע לי לא הגיוני אבל הלוואי שאפשר בגלל זה אני צריכה תשובה ממש חד משמעית... תודה על הניסיון

אז..תתקשרי ל..

היי.. תתקשרי לקד"מ להם בטוח יש את התשובה הכי מדוייקת לגבייך. מצטערת אם תשובתי הקודמת לא נכונה וגרמתי לך לעצב כלשהו.. המשך יום מעולה. שירן.

לא

לפי מציטב ידיעתי אי אפשר, אולי רק ממש חריגים. אני יודעת כי אני התקבלתי למ"כים וכשירד לי הפרופיל ללא קרבי (במקרה שלי 45) אז כבר לא יכולתי להתגייש למכים.

לא

לפי מציטב ידיעתי אי אפשר, אולי רק ממש חריגים. אני יודעת כי אני התקבלתי למ"כים וכשירד לי הפרופיל ללא קרבי (במקרה שלי 45) אז כבר לא יכולתי להתגייש למכים.

עוד שאלה

הפרופיל שלי נמוך בגלל אסטמה, יש אפשרות להוכיח שאני יכולה בכל זאת לעשות הכל (כמעט)? בכל זאת זה לא קרבי.... מצטערת על החפירות...

תשובה..

אין לי מושג נשמה, אני לא ממש מבינה בזה.. אבל תבררי את זה עם קד"צ או עם לשכת גיוס שאליה את שייכת. דבר נוסף זה ממש לא חפירה, תרגישי חופשי לשאול כל שאלה שרק תרצי לדעת תשובה עליה.. המשך יום מעולה.

פרופיל נמוך וקורס מ"כיות

בעיקרון לא ניתן להתמיין לתפקידי הדרכת יח"ש (כולל מ"כיות) עם פרופיל נמוך מ72, בייחוד לא בגלל אסטמה. אבל את יכולה לנסות ולקבל אישור חריג, כלומר - שעל אף פרופיל נמוך תתמייני, הדבר ידרוש שלל אישורים רפואים והצהרות, אבל אפשר תמיד לנסות. בהצלחה ונשמח להתעדכן.. נ.ב. את לא חופרת.. אנחנו כאן בדיוק בגלל זה..

תשובה..

אין לי מושג נשמה, אני לא ממש מבינה בזה.. אבל תבררי את זה עם קד"צ או עם לשכת גיוס שאליה את שייכת. דבר נוסף זה ממש לא חפירה, תרגישי חופשי לשאול כל שאלה שרק תרצי לדעת תשובה עליה.. המשך יום מעולה.

תודה

תודה רבה רבה! עזרתם לי המון...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר