שאלה לבועז בקשר לתפקיד מסויים!

היי בועז אני למדתי 3 שנים עיצוב-שיער ואני בעלת תעודת סיווג מקצועית(סוג1) אני רוצה להיות ספרית בצבא כי זה שבוע-שבוע ובסיס סגור בדיוק כמו שרציתי אבל בשלכת גיוס אמרו לי שאין דבר כזה ספרית בצבא אלה רק ספר ואז גילית שזה ממש שטויות כי יצא לי להכיר כמה ספריות בצבא,הצבא לא יודע שיש לי תעודת סיווג מקצועי אז מה אני צריכה לעשות?קודם לשלוח להם פקס שמאמת שיש לי תעודה כזו ואז לחכות לקצין מיון בבקו"ם כי זה מקצוע שלא דורש מיונים או קד"צ כלשהו...? הבנתי שחבר'ה שלמדו עיצוב שיער יותר קל להם להתקבל לתפקיד הזה למרות שיש גם הרבה חבר'ה שאין להם רקע מקצועי והופכים להיות ספרים בצבא וזה ממש חבל..! אני מאוד יודה לך...דרך אגב אני מתגייסת עוד שבועיים

ספרית

טוב, ישנה קצת בעיה ברמה של העיתוי שכן עוד שבועיים זה קרוב מדי, אבל אפשר תמיד לנסות, מה גם באמת היה רצוי וכדאי שצה"ל ישבץ אותך לתפקיד שלך במקום מישהו חסר רקע. וניגש לעניין- תפקססי ללשכת הגיוס למדור תנועה וכן לחוליה הפסיכוטכנית את התעודות שיש לך בעניין עיצוב שיער. בנוסף, תכתבי שאת מלאת רצון לשרת בתפקיד במסגרת השירות הצבאי. אגב, בצו ראשון דיווחת על הלימודים במסגרת עיצוב שיער? אח"כ, ביום הגיוס עצמו, תביאי העתק של התעודה ליתר ביטחון ולכשתראי את קצין המיון הסבירי לו את עמדתך ואת רצונך. בהצלחה! ונשמח לקבל עדכון..

בועז תודה על העזרה...כמה דברים שאני רוצה להוסיף

אז ככה עברתי את המבחן ליפני חודשיים אבל התעודה עצמה של משרד העבודה עוד לא הגיעה אלי כי לוקח לה זמן להגיע... אז מה לשלוח להם?אולי מכתב מהמפקח שמאשר שנבחנתי?או מהבצפר שבאמת למדתי במגמה?.. ובצו הראשון אמרתי להם שאני לומדת עיצוב שיער ושאני עושה גם בגרות בקמצוע הזה...

בבקשה ו-

אם כך - תשלחי ותביאי (צילום\מקור) של התעודה מבית הספר או אישור שלמדת במגמה כזו. גם מכתב מהמפקח יכול להיות טוב, אבל אפשר להסתפק באישור בית ספרי בעניין.

תשובה..

או קיי בועז תודה רבה לך :) יש לי תעודת הצטיינות במקצוע ככה שאני מאמינה שזה באמת באמת יעזור לי... ומזל שיש אותך בפורום שאתה מבין קצת כי בפורומים אחרים עונים ילדים שבקושי עברו צו ראשון וסתם מטעים ילדים מסכנים אחרים שאין להם מושג מהחיים שלהם(לא ננקוט בשמות של פורומים שבוזים חח..)

שמחתי לעזור, ותודה על המחמאות..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר