אני מתגייס לחטיבה 900

מישו מוכן להסביר לי בבקשה איזה יחידה זאת?מה הם עושים? וגם,איך לעזעזל אני יוצא משם??אאני רוצה לכת רק לגולני..איך לעשות את זה?

חטיבה 900

אני מניח שאתה מסתמך על מידע שנמצא בפורומים אחרים בהם חוזים את יעד הגיוס על פי מועד הגיוס. לא תמיד המידע הניתן שם נכון, כיוון שמדובר באינפורמציה פנים-צה"לית. בכל אופן - חטיבה 900, בשמה חטיבת כפיר (דוכיפת, חרוב, שמשון, נחשון, לביא), אחת היחידות המבוקשות, העוסקות בלוחמה בטירור באזור יהודה ושומרון. אני מצרף לך קישור עם מידע נוסף, תקרא ותתרשם! גיוס נעים!

ואי אני יכול ללכת לגולני במקום?

אני רוצה גולני או אולי גבעתי,איך אני יוצא מחטיבה 900 ומגיעה לשם?

תגובה

ביום הגיוס תראה קצין מיון ואז תוכל לומר לו את העדפותיך.

אני מתגייס לחטיבה 900

מישו מוכן להסביר לי בבקשה איזה יחידה זאת?מה הם עושים? וגם,איך לעזעזל אני יוצא משם??אאני רוצה לכת רק לגולני..איך לעשות את זה?

חטיבת כפיר

זו חטיבת חיל הרגלים השישית של צה"ל. היעוד שלה בניגוד לשאר החטיבות זה לוחמה בטרור נטו. זו החטיבה הכי חדשה והכי גדולה כרגע(6 גדודים, לכל חטיבה סדירה אחרת יש כ3), יש לה כרגע את הרקורד של הכי הרבה מעצרים ופעילות בגדה תוכל לא להתפנות בבקו"ם אבל הסיכוי שתגיע לגולני נמוך למה הביקוש לשם עצום ולרוב אלה שחיים בסרט שיקחו אותם לגולני אם הם יעשו פרצוף חמוץ יושבים כמה שבועות בכלא ואז נזרקים לאיזה חיל מעפאן ובוכים 3 שנים שלא התפנו :) כפיר אחלה של חטיבה, אתה תהנה שם... החיסרון היחידי שלה זה הכומתה הממש מגעילה חח תנסה להגיע לדוכיפת, אולי יצא לנו להפגש ברמאללה :) **ההודעה נערכה על ידי מנהל הפורום, אין לפרסם אתרים ללא היתר**

בוא לא נגזים

נטו לחימה בטרור-אנחנו לא מדברים פה על הימ"מ כן,שלא יבלבלו לך את השכל,הגדודים שלהם עושים קווים ושמירות בדיוק כמו כל חטיבה אחרת. מעצרים הכי גבוהים-גם,כל החטיבות והגדודים הם בערך אותו דבר. מה שכן נכון זה שחירמ"כ מקבלים עכשיו הרבה הקצאות לציוד כגון נשק וכו' כדי למשוך מתגייסים

למה מגזים?

גם שיריון עושים קווים ושמירות, זה לא אומר שזה היעוד שלהם. היעוד של כפיר זה לוט"ר, אבל בזמן בט"ש הם טוחנים מחסומים כמו כולם... זה עדיין לא אומר שהיעוד שלהם דומה לשאר החיר"ניקים. זתומרת, אם וכשתפרוץ מלחמה הצנחנים וגולני יעזבו את המחסומים וילכו להלחם, אך כפיר ישארו בגדה ויטחנו שמירות ()...על זה נאמר- כל הזין

תגובה

ביום הגיוס תראה קצין מיון ואז תוכל לומר לו את העדפותיך.

ומה כדאי לי לומר כדי להגיע לגולני?

מה להכניס לשיחה שלי עם הקב"ן?ואם אומרים לי לעלות לאוטובוס,מה לעשות?

את האמת

אתה מתכוון לקצין מיון ולא קב"ן. קב"ן זה קצין בריאות הנפש.. תאמר את האמת.. בסופו של דבר המטרה היא שירות משמעותי כלוחם ופחות היחידה, למרות שאני ממש לא מזלזל בשיקול של יחידה, אבל זו היחידה זה אמצעי, לא מטרה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר