שאלה-

שאלה-

יכול להיות שזה לא קשור אבל אשמח לדעת אם למישהו יש תשובה.. ראיתי כמה חיילים שלכומתה שלהם מחובר קליעים.. איך בדיוק עושים את זה? יכול להיות שזו שאלה קצת צעירה אבל בכל זאת....

כומתה

קליעים בכומתה?.. זה בהחלט מחזה מעניין.. לא ברור לי איך זה יכול להיות (פיזית). מה שכן- את כנראה מתכוונת לכומתה כשמוצמד אליה מעיין תופסן שחור - אם כן - אז מדובר במעיין תופסן שמחובר לסיכת ביטחון ובאמצעותה הוא מחזיק את הכומתה.

לא ,היא מתכוונת ל

קליעים שמחוברים לשרוכים של הכומתה. עושים את זה על ידי פתיחת השרוכים האלה,הכסת הקליעים ושריפת הקצוות על מנת לסגור את השרוך בחזרה. וזה די מפגר ,לדעתי

כומתה

קליעים בכומתה?.. זה בהחלט מחזה מעניין.. לא ברור לי איך זה יכול להיות (פיזית). מה שכן- את כנראה מתכוונת לכומתה כשמוצמד אליה מעיין תופסן שחור - אם כן - אז מדובר במעיין תופסן שמחובר לסיכת ביטחון ובאמצעותה הוא מחזיק את הכומתה.

בועז, היא מתכוונת כנראה לתרמיל....

אני לא מתכוונת לתרמיל

אני מתכוונת לקליעים וקיבלתי את התשובה.. תודה!!!

שאלה-

יכול להיות שזה לא קשור אבל אשמח לדעת אם למישהו יש תשובה.. ראיתי כמה חיילים שלכומתה שלהם מחובר קליעים.. איך בדיוק עושים את זה? יכול להיות שזו שאלה קצת צעירה אבל בכל זאת....

תשובה.

כן.. קליעים בכומתה .... את מתכוונת לחוטים מאחורה? חותכים אותם.. מכניסים את הקליע לתוכו ושורפים את הקצה אח"כ- שיסגר . זה נותן צורה טובה לכומתה ולחוטים עצמם. אבל תקחי בחשבון שאת מזיזה את הראש- זה מכה בעורף .. לא הכי נעים - תקצרי את החוטים ! ובועז - התופסן הזה נקרא ג'ובניקון ! כשמו כן הוא... אני הישגתי אחד- נוח לאללה... חיחי ...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר