שאלה על ראסטות בצבא

אני בצבא ואני רוצה לעשות ראסטות. הבנתי שבעיקרון זה לא חוקי אלא אם כן התגייסתי ככה ואני עם ראסטות בתמונה בחוגר. השאלה היא: - האם מ.צ עוצרים אותכם הרבה בגלל שיש לכם ראסטות ובודקים את החוגר? - אם תופסים אותי מה העונש והאם יכולים להכריח אותי להסתפר? - אם אני מחליטה להגיד שאיבדתי חוגר האם יתנו לי להצטלם שוב או שישתמשו בתמונה מהיום שהתגייסתי? אשמח לקבל תשובות מכל מי שיודע משהו. תודה

תשובה על ראסטות וצבא

אני בצבא ואני רוצה לעשות ראסטות. הבנתי שבעיקרון זה לא חוקי אלא אם כן התגייסתי ככה ואני עם ראסטות בתמונה בחוגר. השאלה היא: - האם מ.צ עוצרים אותכם הרבה בגלל שיש לכם ראסטות ובודקים את החוגר? מי אמר שמותר במידה והצטלמת כך?.. אני לא מכיר את זה. אסור ראסטות בכלל בלי קשר למה הצטלמת איתו. - אם תופסים אותי מה העונש והאם יכולים להכריח אותי להסתפר? יכולים להכריח אותך להסתפר. העונש משתנה בהתאם להחלטת הקצין שישפוט אותך. - אם אני מחליטה להגיד שאיבדתי חוגר האם יתנו לי להצטלם שוב או שישתמשו בתמונה מהיום שהתגייסתי? אובדן חוגר=משפט והתמונה היא אותה התמונה מיום הגיוס. וסתם נקודה למחשבה חשבי לעצמך שאת משוטטת בארה"ב וחיילת עוברת לידך והתספורת שלה היא ראסטות. מה תחשבי על צבא ארה"ב? האם נראה לך שזו תספורת צבאית? אני לא אומר את זה כדי להקניט אותך, ממש לא, אין לי בעיה עם ראסטות. אבל אני חושב שהרבה חיילים לא חושבים על הנראות שלהם. כשאדם ברחוב רואה חייל הוא לא רואה את אותו חייל ספציפי, הוא רואה את ה"צבא", אם החייל הזה יראה מוזנח ומרושל מבחינתו - זהו כל הצבא. אם אותו חייל ילך עם נזם, לא מגולח ועם חולצה בחוץ מבחינתו - "הצבא נראה כמו אלפי חיילים כמוהו".. תחשבי על זה.. וגיוס נעים!

אני לא מבין מה נסגר עם החיילים של היום?

שכחתם שאתם בצ-ב-א?אז כן,זה אולי חובה להתגייס ולא החירה אבל עדיין,קצת הגיון וכבוד עצמי וחשיבה אינטלגנטית. מה זה השאלות המפגרות האלה על השיער והזקן?אולי מישהו גם רוצה לשאול למה אסור להסתובב עם בגדי ים ביום חם או עם קרוקס במטבח?תפסיקו לבייש את עצמכם ואותנו עם השאלות האלו...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר