עזרה...!

לפני שנה וחצי מילאתי מנילה קרבית ורשמתי שאני לא רוצה להיות קרבי בכלל, וסימנתי שאני לא רוצה להיות שום דבר שנתנו לי שם. באותו זמן בניתי על מסלול עתודה. מאז, דחיתי צבא (מפאת ניתוח) ועשיתי מכינה קדם צבאית, והשלמתי עם עצמי שאני רוצה להגיע ליחידה קרבית טובה. לפני כחודש שלחתי בקשה לשנות את המנילה, והחזירו לי אי מייל בזה הנוסח: להלן תשובתנו: בר שלום, האיתור הקדם צבאי נערך למועמדים לשרות בטחון בעלי פרופיל נמוך העומד בדרישות הצבא. מאחר והינך מיועד לשיבוץ לאחת מיחידות השדה של צה"ל, לא ניתן לשבך בתהליך האיתור והמיון במסגרת הקדם בברכה לשכת גיוס עכשיו בדקתי את תאריך הגיוס שעדכנו לי, וגיליתי שאני בהנדסה קרבית. אני לא רוצה להיות שם. איך אני יכול לשנות את הגורל שלי???

בר כנס...

ענו לך כבר בפורום של אתר אחר ("תפוח זהב" נקרא לזה...) שהנדסה קרבית זה אחלה ואין לך מה להתבאס... אני מבינה שאתה מעדיף משו שנחשב יותר קרבי אבל אין לך יותר גיבושים ולכן אתה תתגייס להנדסה ואין מה שאתה יכול לעשות נגד זה (עד כמה שאני יודעת...) עכשיו...מה רע בהנדסה קרבית?...עושים הרבה דברים גם ממה שעושים בחי"ר ועוד דברים שיחודיים רק להם....ואם אתה ממש בקטע של יחידה מובחרת....יש לך את יהל"ם....קיצר תתגייס להנדסה ותבוא אופטימי ולא מבואס על מה ששובצת אליו ותראה איך הכל יהיה סבבה...

הנדסה קרבית

אממ.. לא ממש ברורה לי הבעיה.. לפי מה שכתבת אתה רוצה להגיע ליחידה קרבית טובה.. איפה הבעיה? הנדסה קרבית היא יחידה כזו! יותר מזה.. אני מצרף לך קישור לשיחה דומה שהתנהלה כאן לפני מספר חודשים עם בחור שרצה להגיע נח"ל ובסוף שובץ להנדסה קרבית. להתרשמותך...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר