שאלון העדפות.

קבלתי שאלון העדפות של פרופיל 64. מה שאני לא מבין שלא קבלתי שום אשכול מיון. שהיה לי פרופיל 97 קבלתי הזמנה ליום סיירות ובמנילה הקרבית גם כן שקבלתי אחרי קבלתי אפשרויות מיון וקצונה. מזה אומר?

שאלון העדפות

כרגע יש לך פרופיל 97 או 64? מתי צו הגיוס שלך? אחרי שתשיב על השאלות האלו נמשיך..

כרגע.

הפרופיל הראשון שנקבע לי הוא 97 . לפני חודש וחצי נקבע לי פרופיל החדש 64. התאריך הגיוס שלי הוא 8.8.07

תגובה

מכיוון שתאריך הגיוס שלך קרוב יחסית והסבב מיונים היחידי שיכול להיות רלוונטי אליך הוא זה שמתרחש ממש בימים אלו, למעשה, לא תוכל להשתתף במיונים כלשהם, ולכן גם אין לך את כל הצד הימני של המנילה שכולל בו אשכולות לתפקידים להם נדרש מיון קדם צבאי. ייתכן ותיהיה מזומן למיון רק אם גיוסך ידחה. זה לא מעיד על הנתונים שלך.

תודה ו

מתוך התחומים שאינם דורשים מיון מוקדם למשל תחום שירות בחיל האויר,אפשר לקבל תפקידים מעניינים שכן אפשר לנצל שם את היכולות שלך?. גם אם הם לא דורשים מיון קדם צבאי ?

בהצלחה!

בוודאי, לא תמיד נדרש המיון כדי למצוא תפקיד שימצה את היכולות שלך. אולם, אף אחד לא יכול להבטיח לך באיזה תפקיד תשובץ, זה יכול להיות תפקיד מקצועי, פקידותי או טכני. מה שכן בכל התפקידים אם תעשה אותו מתוך אמונה ורצון תצליח גם לשפר אותו, גם להתקדם וגם למצות את היכולות שלך. בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר