בנות בעוקץ- האמנם?

ראיתי בטלויזיה כתבה על כך שיש איזושהי סיירת או תפקיד מובחר כלשהו שיש בו כרגע כעשרים בנות (זה אמור להיות יוצא דופן), והוא קשור לכלבים. הכתבה עשתה את הרושם שהתקיד סודי- הבנות הוצגו כאות הראשונה בשם שלהן וצילמו רק מחצית מהפנים שלהם. יכול להיות שיש בנות בעוקץ?

ברור שיש בנות בעוקץ!

למיטב ידיעתי...

אכן יש בנות בעוקץ שמשמשות בתפקיד של כלבניות, מעבר לכך יש שם כמובן מדריכות [שחלקן הגדול נראות טוב, ממש טוב]

בוודאי שיש

מדובר בבנות שעוברות מיון בקרקל עצמו.

תשובה

כן יש בנות בעוקץ. <<ההודעה נערכה על ידי מנהל הפורום, אין לפרסם אתרים בגוף הפורום ללא היתר של מנהל הפורום>>

למנהל הפורום

אתם היחידם שלא מאפשרים זאת וחבל. כל שאר הפורומים אף משתפים איתי פעולה. יש לי לינקים לפורומים שלהם אצלי באתר ממה אתם מפחדים שאני אשתלט לכם על הטרפיק?- הרי זה לא יקרה בחיים תעשה טובה ותחזור אליי עם תשובה הולמת פשוט לא יכולה לענות לכל אחד בתוך כל פורום ותאמין לי יש לי מה לתרום לכם מניסיוני הרב אז צור עמי קשר בבקשה ונוכל להגיע לפתרון הולם

עדי,

לפי המדיניות של קהילות וואלה!, אין לפרסם. אבל יותר מכך, אני גם לא רואה הגיון שכל מי שישאל שאלה יקבל ממך או מכל משתמש אחר הפניה לפורום או לאתר הפרטי שלו, ככלות הכל הפורום שלנו כאן לא נועד על מנת להוות צומת מלאת הפניות לפורומים או לאתרים ממומנים. אין לי ספק שיש לך הרבה לתרום, גם לי וגם ליתר האנשים כאן, ולכן את יותר ממוזמנת להשאר איתנו ולהשיב עניינית להודעות ולא באמצעות הפניות לאתרים\פורומים אחרים. סוף שבוע נעים..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר