לדעתי

אני לא בדקתי אף פעם אם המידע שהם מוסרים מדוייק או לא (ואגב, זה שתמחק את הwww לא יגרום לי לא-לצנזר את האתר , להבא דע - אין לפרסם אתרים במסגרת הפורום, זה כלול גם בתקנון של הפורום שלנו וגם נאכף ע"י קהילות וואלה). בכל אופן - כשאתה מתקשר אתה לא יכול פשוט לשוחח עם מדור תנועה בלשכת הגיוס זה לא עובד ככה. אמרת ששלחת בקשה - הבקשה תגיע אליהם, ואני מקווה שזה יעזור. גם אם לא - תאמין לי שהנדסה קרבית איכותית כמו נח"ל, ואני יודע שאתה מורעל על הנח"ל ואולי זה לא מעודד, אבל זה באמת ככה. בכל אופן אני מקווה שיגשימו לך את הבקשה ואני מעריך את המוטיבציה שלך מאוד בכל אופן2- שיהיה בהצלחה! ואני אשמח אם תעדכן מה קורה איתך..

חחח בטעות

הורדתי את ה-www סתם מעצלנות :X מצטער, לא ידעתי... לא ראית שצינזרת בכלל... איכותי שמכותי, גם אם הייתי מקבל קורס טייס הייתי מתעצבן. לא אכפת לי כמה יוקרתי או מיוחד או אכותי או "טוב" זה. אני רוצה נח"ל(לא הייתי מתנגד לשאר החטיבות, האמת, אבל את הנח"ל בספציפיות אני מעדיף). הפעילויות של הפלס"ר מושכות אותי וזה מה שאני רוצה לעשות ב-3 שנים הקרובות וסביר להניח שגם אחרי. לא לחפש מוקשים. אז איך זה כן עובד? פשוט לשבת כמו מפגר ולחכות שהם יתקשרו? לא צירפתי דרך ליצור איתי קשר(צירפתי מס' ת"ז, חשבתי שזה מספיק...) זאת תיהיה בעיה? אגב, חשובה לי הדעה שלך, אתה חושב שהמאבקים האלה ישתלמו? שאני אקבל מה שאני רוצה בסוף או שחבל על הזיעה והמאמץ?

הנדסה קרבית זה לא רע. דווקא זהה ממש נחמד.

תקרא באתר של המתגייסים על הנדסה קרבית.. ותראה שזה ממש לא רע כמו שאתה חושב.. שיהיה לך המון בהצלחה! שירן SHIRAN369@WALLA.CO.IL

באתר כתוב גם שלהיות פקידה בקריה זה "לא רע"

אני לא רוצה משהו "טוב", אני רוצה נח"ל. אני בטוח שהנדסה קרבית זה אחלה ומעניין, אבל לא אותי.

אתה צודק

אז תילחם להשתייך לאיפה שתרצה. אתה צודק, ההבדל שפקידה זה תפקיד דיי מעפן (לדעתי) ולהיות לוחמת זה הכי הכי..ודרך אג אני בעזרת ה' רוצה להיות לוחמת! עצם זה שלהיות לוחם זה הכי שווה, ההבדל הוא היחידה! בכל אופן שיהיה לך המון הצלחה בכל מקום שתהיהי.

תודה, גם לך :)

חחח בטעות

הורדתי את ה-www סתם מעצלנות :X מצטער, לא ידעתי... לא ראית שצינזרת בכלל... איכותי שמכותי, גם אם הייתי מקבל קורס טייס הייתי מתעצבן. לא אכפת לי כמה יוקרתי או מיוחד או אכותי או "טוב" זה. אני רוצה נח"ל(לא הייתי מתנגד לשאר החטיבות, האמת, אבל את הנח"ל בספציפיות אני מעדיף). הפעילויות של הפלס"ר מושכות אותי וזה מה שאני רוצה לעשות ב-3 שנים הקרובות וסביר להניח שגם אחרי. לא לחפש מוקשים. אז איך זה כן עובד? פשוט לשבת כמו מפגר ולחכות שהם יתקשרו? לא צירפתי דרך ליצור איתי קשר(צירפתי מס' ת"ז, חשבתי שזה מספיק...) זאת תיהיה בעיה? אגב, חשובה לי הדעה שלך, אתה חושב שהמאבקים האלה ישתלמו? שאני אקבל מה שאני רוצה בסוף או שחבל על הזיעה והמאמץ?

המשך..

לא שמתי לב שהשבת.. לכן התגובה רק עכשיו - בכל אופן, לא קרה כלום, רק תדע להבא.. אני חושב שאתה נעול מדי ואתה צריך להיות פחות נעול, אתה תגלה שמה שמשנה זה אנשים ופחות התפקיד, זה נכון לגבי הכל, תאמין לי! גם אני למדתי את זה. זה שכתבת תעודת זהות זה מעולה, יש להם את כל הפרטים שלך, גם טלפון, גם שם, גם הכל... ווידאת שהם קיבלו את הפקס? המלצתי - תמתין שבועיים, אם לא תיהיה תגובה תיצור איתם קשר שוב. אם זה השתלם? אתה כרגע לא ממש מתאמץ אז זה לא גוזל ממך הרבה, אני מקווה איתך שכן, אבל גם אם לא, יהיה בסדר. גם ביום הגיוס אתה רואה קצין מיון ותוכל לבקש גם ממנו.

אין כזה דבר מדור תנועה

דיברתי עם מישהי, היא אמרה שאי אפשר לדעת לאיפה אתה מתגייס עד היום גיוס עצמו... על מי היא עובדת? שלחתי פקס עכשיו, יש עוד משהו שאני יכול לעשות כדי להשפיע עליהם?

גיוס לשח"מ

שלום..אני מתגייסת בחודש 7 ולא קיבלתי מנילה..אני רוצה שח"מ אז בעזרת המדני"ת של בצפר שלחנו מלא מלא מכתבים והם ענו לי במכתב ואמרו שאין מיונים קדם צבאיים לשח"מ לכן המכתב לא רלוונטי בקיצור אני לא רוצה מיונים אני רק רוצה שירשמו שזאת העדיפות הראשונה שליי כמו שכולם מקבלים נמילה ורושמים שם את העדיפויות שלהם אז גם אני רוצה שידעו לפחות מה הכיוון שלי..הבנתי מימך שאפשר לרשום מכתב למדור תנועה...אז איך אני עושה את זה??רושמת מכתב בקשה ורושמת לכבוד מדור תנועה??
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר