מדריכות חי"ר

מישהו יכול להסביר לי על התפקיד והקורס? האם המיונים לקורס קשים, מה נדרש בקורס עצמו, ואיך התפקיד בכלליות? לידע כללי- אני מחפשת משו מאתגר, בשטח, תפקיד מעניין.... אז מדריכות חי"ר נראה לי הכי מתאים (הפרופיל שלי 64, אחרת הייתי הולכת לקרבי) ואני רוצה לדעת אם אני צודקת בהנחה שלי או לא...

מדריכת חי"ר

אני מצרף קישור שיסביר לך על התפקיד של מדריכת חי"ר. אבל בלי קשר - לא ניתן להגיע לתפקיד מדריכת חי"ר עם פרופיל 64 אלא נדרש לפחות 72 ומעלה. שימי לב

...

תודה על הקישור, אבל לפי מה שהבנתי צריך פרופיל 64 בשביל להיות מדריכת חי"ר....אתה בטוח בזה? לכל סוגי ההדרכה (חי"ר, הנדסה, תותחנים, שיריון) צריך פרופיל 72 ומעלה?

מדריכות חי"ר

מישהו יכול להסביר לי על התפקיד והקורס? האם המיונים לקורס קשים, מה נדרש בקורס עצמו, ואיך התפקיד בכלליות? לידע כללי- אני מחפשת משו מאתגר, בשטח, תפקיד מעניין.... אז מדריכות חי"ר נראה לי הכי מתאים (הפרופיל שלי 64, אחרת הייתי הולכת לקרבי) ואני רוצה לדעת אם אני צודקת בהנחה שלי או לא...

היי

אני סיימתי עכשיו את הקורס (קמ"ד חי"ר) וזה באמת תפקיד מעולה, אחרי הקורס כל הבנות משובצות לכל מיני תפקידים ממש מגוונים וכל אחת מוצאת משהו שהיא אוהבת, כמו נגמ"שים, רתק, מרגמות, עורב ועוד הרבה דברים. עובדים עם כל החטיבות שיש בחי"ר ובכל היחידות. זה באמת תפקיד "קרבי" שמרגישים בו שטח וחיילים. אבל באמת אם יש לך פרופיל מתחת ל72 זה בעיה... בהצלחה בכל מקרה..!

...

תודה על הקישור, אבל לפי מה שהבנתי צריך פרופיל 64 בשביל להיות מדריכת חי"ר....אתה בטוח בזה? לכל סוגי ההדרכה (חי"ר, הנדסה, תותחנים, שיריון) צריך פרופיל 72 ומעלה?

בהחלט

כל אשכול הדרכת יח"ש דורש פרופיל גבוה מ72 (כולל)

היי

אני סיימתי עכשיו את הקורס (קמ"ד חי"ר) וזה באמת תפקיד מעולה, אחרי הקורס כל הבנות משובצות לכל מיני תפקידים ממש מגוונים וכל אחת מוצאת משהו שהיא אוהבת, כמו נגמ"שים, רתק, מרגמות, עורב ועוד הרבה דברים. עובדים עם כל החטיבות שיש בחי"ר ובכל היחידות. זה באמת תפקיד "קרבי" שמרגישים בו שטח וחיילים. אבל באמת אם יש לך פרופיל מתחת ל72 זה בעיה... בהצלחה בכל מקרה..!

ברוכה הבאה

וואי אתן חיות בסרט איזה שטח איזה נעליים.

מקסימום לימוד נהיגה על נגמ"ש......עד שיצא לכם מה .... או ירי במטווחים.

אני רואה השפעת השפיעה עליך קשה

חבל לך על הזמן!- בועז כנס

אבל במקרה הזה אני חושב שאני צודק. אני יודע מזה מדריכות חי"ר עברתי איתם את הטירונות כמה פעמים, ולאמר שהם רואות שטח, שיש להם תפקיד מעניין ושהן מרגישות קרביות הוא לא נכון בהחלט...... אתה יודע מזה להיות מדריכת חי"ר בבא"ח וללמד פעם במחזור איך יורים במרגמה?.......פששש מאוד קרבי! בכלל אני מאוד נגד האנשים האלו שהם ג'ובניקים או בשמם העדין תומכי לחימה ואומרים שהם מרגישים קרביים. יש להם עוד ים דברים וקשיים לעבור עד שיקראו לעצמם קרביים! מה שכן, מי שראוי להערכה הם הנהגים, שנכנסים לערים ומשתתפים במעצרים ובאמת מסכנים את החיים שלהם.

אף אחד..

אף אחד לא אמר שמדובר בתפקיד קרבי, אלא בתפקיד שיש לו זיקה לשטח וזה נכון. ויש כאלו שכן אוהבות את התפקיד והתפקיד כן מושך בעינייהן, בדיוק כמו שיהיו כאלו שיאמרו שנהג זה תפקיד לא טוב.. תמיד יש ויש.. ואגב התפקיד של מדריכת חיל רגליים זה אחד התפקידים היותר מדורגים במנילה

בהחלט

כל אשכול הדרכת יח"ש דורש פרופיל גבוה מ72 (כולל)

סליחה על הבורות חח..

אבל מזה יח"ש?

יחידות שדה

היי אני ממש מתלבטת בין תפקידים לצבא , הייתי רוצה לשמוע דעות מאנשים שהיו בתפקידים הבאים או מכירם ויודעים על אנשים שהיו  ,- מדריכת חיר , מדריכת הגנה אווירית ומדריכת הנדסה קרבית . אני רוצה תפקיד עם בסיס סגור אבל כן עם יציאות טובות , שיהיה שטח ותפקיד מעניין ומשמעותי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר