מדנית מרחב- שאלה

עברתי מיונים בחיל החינוך והתקבלתי לתפקיד מדנית מרחב (מדריכת נוער מרחב), בעיקרון ממידע שאספתי דרך אתרים רישמיים כגון חיל החינוך ועולים על מדים קיבלתי פירוט בסיסי בלבד על התפקיד עצמו. אשמח אם מישהו/ מישהי בעלי ניסיון בתפקיד יוכלו לתת לי אינפורמציה נוספת כמו אופי הטירונות שעוברים וכמה זמן היא נמשכת, מהם הדברים המרכזיים המועברים בקורס, האם יש אפשרות למעבר לתפקיד אחר בחיל (כמו משקי"ת חינוך- תפקיד שרציתי נורא), באיזה זוג נעליים מומלץ לבחור בבקו"ם?! ועצות כלליות למהלך השירות... אגב, אני מתגייסת ב5/11 (עוד חודש בדיוק, מזל טוב לי!), ישנן בנות נוספות בפורום המיועדות לתפקיד? אשמח לשמוע תודה מראש והתנצלות על המגילה

וואלה... אפם לא שמעתי על התפקיד הזה , נשמע לי מעניין ! אז ככה, נראה לי שהטירונות שלך תהיה 3 שבועות - אם אני לא טועה והיא תהיה בבסיס שערי אברהם- בה"ד החינוך והנוער . זה של חיל חינוך . בקשר לקורס - אני לא ממש יודעת .. אבל אני בטוחה שהוא יהיה קורס לא קצר- לפחות מספר חודשים . יעבירו לך כח מיני תכנים . ביניהם, על חינוך, איך להעביר מסר , איך להשתמש בכל מיני אמצעים להעברת מסרים (מטודות? ), וכל מיני דברים ממש מענינים .. באמת חברה שלי התגייסה לתפקיד מ"דנית בסיס- ואני יודעת שזה שונה .. אבל היא עוברת קורס ממש מעניין והיא באמת נהנית מכל רגע . הכי חשוב שתתגייסי בגישה טובה , ומה שלא יקרה- תקחי לטובה .. באמת ! בקשר למעבר לתפקיד אחר בחיל- אני לא ממש יודעת ... זה די בעיה , כי לעבור מתפקיד אחד לאחר- אומנם אותו חיל אבל עדיין מהות התפקיד היא שונה , ואת צריכה לעבור הכשרה מסויימת - אז לא נראה לי ... עיצה שלי - תתגייסי בגישה טובה , תתני מעצמך 100%! וגם כשקשה , לא להתייאש, לדבר עם מישו קרוב , או אחד שיש לו ניסיון , לצבור כוחות ולהמשיך הלאה !!! גיוס מועיל ומהנה! בהצלחות מותק!

הייתי שם...

בתור מדנית מרחב לשעבר אני יכולה לספר לך שהתפקיד מעניין בהחלט. הבנתי שהתפקיד קצת עבר שינוי אבל עד כמה שאני יודעת הקורס הוא 3 חודשים בבה"ד החינוך קורס מעניין שבמהלכו מוכשרים לעמוד מול כיתה שהרי התפקיד מתבצע במסגרות פורמליות(בית ספר) ומסגרות בלתי פורמליות(יחידות לקידום נוער הפוך על הפוך לדו'). בגדול מטרת התפקיד הוא להכין בני נוער לשירות בצה"ל. אם יש לך שאלות נוספות אשמח לעזור.....

תודה מקסימות

הייתי שם...

בתור מדנית מרחב לשעבר אני יכולה לספר לך שהתפקיד מעניין בהחלט. הבנתי שהתפקיד קצת עבר שינוי אבל עד כמה שאני יודעת הקורס הוא 3 חודשים בבה"ד החינוך קורס מעניין שבמהלכו מוכשרים לעמוד מול כיתה שהרי התפקיד מתבצע במסגרות פורמליות(בית ספר) ומסגרות בלתי פורמליות(יחידות לקידום נוער הפוך על הפוך לדו'). בגדול מטרת התפקיד הוא להכין בני נוער לשירות בצה"ל. אם יש לך שאלות נוספות אשמח לעזור.....

היי מור.. שאלה פיצפונת..

באיזה נעליים את ממליצה לבחור בבקו"ם?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר