אני שונאת את הצבא!!!!!!!!!!!!

הם שוב דחו לי את הגיוס!! דייי כבר נמאס ליייי בם לא יכולים לעשות לי את זה!! מה הם דפוקים?????????? עד שהקדימו לי אותו קצת (מאפריל לפברואר ואז לדצמבר) בם שוב דוחים!! זה ממש לא מקובל עלייך לאן אני צריכה להתקשר לטפל בזה???? זאת פשוט חוצפהההההה מציגם אני שונאת אותםם!! שונאתתתת!!!!!!!!!!!

מרוב עצבים תראו כמה שגיאות יצאו לי!

בם = הם עלייך = עליי מציגם = מצידם

מי פה יכול להשלים אחריי את המשפט "כל ה...."!

אין לך כ"כ הרבה מה לעשות בנידון אלה לשבת ולכחות!! את אחת מני רבים.

הם שוב דחו לי את הגיוס!! דייי כבר נמאס ליייי בם לא יכולים לעשות לי את זה!! מה הם דפוקים?????????? עד שהקדימו לי אותו קצת (מאפריל לפברואר ואז לדצמבר) בם שוב דוחים!! זה ממש לא מקובל עלייך לאן אני צריכה להתקשר לטפל בזה???? זאת פשוט חוצפהההההה מציגם אני שונאת אותםם!! שונאתתתת!!!!!!!!!!!

מותק

אין מה לעשות ... ואני מתגייסת במרץ- אז? והקדימו לי ת'גיוס ביום אחד - ליצנים ... אז מה? אני אתחיל לקלל ת'צבא- לא ! מה זה יעזור ? לכלום.. להיפף, זה רק הורס . הורס ת'גישה ות'מצב רוח אל תתבאסי מותק ... תקחי את זה בסבבה - ולטובה . תמצאי לך עבודה ותטחני כסף ! ותאמיני לי שהחברים שלך שיא המקנאים בך שתתגייסי מאוחר- חתום ! בהצלחות ואל ייאוש !

.... :(

עבודה זאת לא הבעיה שלי... כבר יש לי. נמאס לי לעבוד אני אעשה את זה בגיל 20+ ועד סוף חיי... ולהיפך... כל החברים והחברות שלי כבר התגייסו והאחרונות מסיימות טירונות עוד שבוע וחצי, והדבר האחרון שהם ניסו לעשות היה לדחות את הגיוס...

מי פה יכול להשלים אחריי את המשפט "כל ה...."!

אין לך כ"כ הרבה מה לעשות בנידון אלה לשבת ולכחות!! את אחת מני רבים.

הם פשוט חצופים

וחוצמזה שאמרו לי ש-3 חודשים לפני הגיוס הם כבר לא משנים את התאריך.... אז למה הם עושים לי את זה ומשנים לי חודשיים לפני?? אויייי יש בי כ"כ הרבה כעס!!!!

בת כמה את?, ומה התאריך לידה העברי שלך?

משהו באלול... לפי העברי כבר יש לי 18...

.... :(

עבודה זאת לא הבעיה שלי... כבר יש לי. נמאס לי לעבוד אני אעשה את זה בגיל 20+ ועד סוף חיי... ולהיפך... כל החברים והחברות שלי כבר התגייסו והאחרונות מסיימות טירונות עוד שבוע וחצי, והדבר האחרון שהם ניסו לעשות היה לדחות את הגיוס...

מאיה

די , אל תבאסי ת'צמך יותר ... אל תשקעי בזה יותר .. אני מבינה שזה די מבאס לעבוד וזה מתיש אותך ... אבל את לא עוזרת לעצמך בגישה שלך .. תנסי להקדים שוב ת'גיוס ולהסביר למה זה חשוב לך .. אבל אם לא- אל תתבאסי .. אולי תעשי לעצמך איזה חופשה ? תפגשי חברים ממקומות רחוקים ? תחדשי קשרים ? תטוסי לחו"ל לאיזו חופשה בכיףף ... תעסיקי ת'צמך ואל תתבאסי ! שיהיה לך בכיףףף !

הם פשוט חצופים

וחוצמזה שאמרו לי ש-3 חודשים לפני הגיוס הם כבר לא משנים את התאריך.... אז למה הם עושים לי את זה ומשנים לי חודשיים לפני?? אויייי יש בי כ"כ הרבה כעס!!!!

אז מה אני אגיד...?!

שהקדימו לי את הגיוס מפברואר לנובמבר והודיעו לי רק חודש מראש?! לא נורא.. הכל לטובה

מרוב עצבים תראו כמה שגיאות יצאו לי!

בם = הם עלייך = עליי מציגם = מצידם

חחחח.. זה נראה כמו מילון

חבל על העצבים...

אין יותר מדיי מה לעשות ... ואין שום טעם להתבאס מהמצב תקחי את זה בכיף, ותחשבי שיש לך עוד קצת חופש לפני שאת נכנסת לצבא אני חושב שברגע שתתגייסי פתאום תביני כמה התקופה הזאת היתה תקופה נפלאה, תקופה שבה יש לך את החופש לעשות מה שבא לך בכל מקרה, שיהיה בהצלחה

משהו באלול... לפי העברי כבר יש לי 18...

אז לאן את ממהרת????

רוב האנשים מתגייסים בין הגילאים 18-18.5 מה הבעיה? רק מלאו לך 18 באלול!!! זה בלתי אפשרי לדרוש מהצבא להתגייס בול בגיל 18.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר