בקשר חיל הים....

קודם כל בוקר טוב :))))))))))) דבר שני מישהו יודע מה השיר היצוגי של חיל הים יעני נגיד יש להם טקס איזה שיר הם שמים כמו לגודמא משמר הגבול יש להם את השיר משמר הגבול זה החייל שלי משמר הגבול זה הבית שלי, משמר הגבול, לוחמים לוחמות בין הכומתות הירוקות אז מישהו יודע בקשר לשיר של חיל הים? ואם תכלו לעלות לי אותו........

את מתכוונת ל...

את מתכוונת אולי ל: "בוא אלינו, אלינו, אלינו לים אל הים המלהיב הפרוע אל השמש הזאת לרוחות העזות כי הים לכולנו פתוח..." אם כן - אז קוראים לשיר "בוא לים" וזה, כמובן, של להקת חיל הים.

זה השיר של הטקסים וכל זה?

תודה..

בעיקרון, כן.

בקשר חיל הים....

קודם כל בוקר טוב :))))))))))) דבר שני מישהו יודע מה השיר היצוגי של חיל הים יעני נגיד יש להם טקס איזה שיר הם שמים כמו לגודמא משמר הגבול יש להם את השיר משמר הגבול זה החייל שלי משמר הגבול זה הבית שלי, משמר הגבול, לוחמים לוחמות בין הכומתות הירוקות אז מישהו יודע בקשר לשיר של חיל הים? ואם תכלו לעלות לי אותו........

חיל הים !!!!!!!!!!!!!!!

אמממ עד כמה שאני יודעת .. יש להקת חיל הים - הייצוגית .. והשיר הכי מפורסם זה- "בוא אלינו לים " "בוא אלינו אלינו אלינו לים.. אל הים המרהיב הפרוע, אל השמש הזאת לרוחות העזות כי הים לכולנו פתוח..." ויש שיר , או ג'ינגל או וואט אבר .. "חיל הים - גל אחד לפני כולם .." בכל מקרה- בהצלחות ... ותחפשי באתר של חיל הים ... איןןן על חיל הים !

גל אחד לפני כולם

יש לך את המילים של השיר או משו כזה?

אמממ

לא .. זה נראה לי ג'ינגל או משו בסגנון ... אני התלהבתי מזה .. חיחי .. דה, מורעלת על חיל הים שכמוני .. למה את צריכה את זה?? תנסי לחפש באתר של חיל הים

גם אני מורעלת עליהם:)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר