קבילה

קבילה

כמה שאלות: האם מותר להשאיר חיילת בתורנות לבד? האם מותר להשאיר חיילת בבסיס לבד, גם אם הוא נמצא בתוך בסיס אחר? האם מותר להשאיר חיילת לבד עם בנים בבסיס, בתורנות? האם אני יכולה לקבל אישור מרופא גסטרו/קב"ן שאני צריכה לאכול בבית ואני לא יכולה לאכול בצבא, האם קיים פטור כזה? כי אני פשוט לא אוכלת בצבא. תודה

שאלות...

האם מותר להשאיר חיילת בתורנות לבד? כן, תלוי בתורנות ברמת הרובאות הנדרשת וכו'. האם מותר להשאיר חיילת בבסיס לבד, גם אם הוא נמצא בתוך בסיס אחר? כן, תלוי בתורנות עצמה ושוב בעניין הרובאות וההכשרה. אני מניח שגם הכוונה שאת (חיילת) לא נשארת רק את מכל הבסיס, ישנם גורמים נוספים כמו קצין תורן למשל שגם נשאר. האם מותר להשאיר חיילת לבד עם בנים בבסיס, בתורנות? לא ברור לי למה התכוונת.. האם אני יכולה לקבל אישור מרופא גסטרו/קב"ן שאני צריכה לאכול בבית ואני לא יכולה לאכול בצבא, האם קיים פטור כזה? אני לא מכיר אישור שכזה. את יכולה להביא אוכל מהבית, או לקבל אישור לדמי כלכלה ולקנות אוכל בשק"ל (שק"ם) או בכל מקום אחר. פטור ע"מ לאכול בבית זה משהו שאני אישית לפחות לא מכיר.. לגבי כל השאלות ששאלת לפני כן - האם קרה משהו? האם הבעיה היא זה שנשארת לבד או זה שהתרחש משהו?

טוב

קודם כל תודה אני משרתת בבסיס קטן מאוד, פחות מ-20 אנשים. מה שהיה זה שסגרנו שבת 4 אנשים, 3 בנים ואני וקרה משהו בשבת שהם היו צריכים לצאת לציר ואני נשארתי לבד בבסיס. הבסיס שלנו קטן מאוד ובגלל זה הוא בתוך בסיס אחר. אצלנו לא נשאר אף אחד. אין לנו קצין תורן וגורמים כאלה... השאלה שלא הבנת היא האם יכולה בחורה להיות לבד בבסיס עם גברים? רמת הרובאות הדרושה היא 02 לתורנות שעשיתי זה לא קשור, נשארתי לבד בבסיס בתורנות לבד. מותר או לא?

האם ניתן לתת לחיילת ריתוק כשהיה לה גימלים? נשפטה על נפקדות של 3 שעות כי לא הגיעה לבסיס

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר