שאלונת :)

אהלן.. יש לי שאלה- האם נערים/נערות שנולדו באותו תאריך יש להם אותו תאריך של הצו ראשון?! ז"א אם אני וחברה נולדנו ב8.1 יש מצב שיהיה לנו את אותו תאריך לצו ראשון?! תודה ואחלה יום!

אה.. לא

זה תלוי לאן אתן מתגייסות, לאיזה תפקיד, אם אתן מתמיינות בבקו"ם או לא.. אבל אם תתגייסו ביחד אז זה ממש נחמד

לא הבנת.. לא לשירות הצבאי עצמו אלא לצו ראשון..

אה! חח לא יודעת (:

אהלן.. יש לי שאלה- האם נערים/נערות שנולדו באותו תאריך יש להם אותו תאריך של הצו ראשון?! ז"א אם אני וחברה נולדנו ב8.1 יש מצב שיהיה לנו את אותו תאריך לצו ראשון?! תודה ואחלה יום!

תאריך של צו ראשון

האם שתיכן שייכות לאותה לשכת גיוס? בעקרון - הסבירות שזה יקרה גבוהה מאוד אבל זה לא מתחייב, סביר להניח שכן.

תראה..

אני וחברה שלי צריכות ללכת לאותה לשכת גיוס (חיפה) והתאריך יומולדת שלנו הוא ב17.7 אז הכי בטוח שיהיה לנו באותו יום ללכת לא?! וד"א למה כולם כבר קיבלו צו ראשון?! גמניי צריכה לקבל? נולדתי ביולי.. ז"א עוד 10 חודש 17... ?

המשך...

סביר להניח שיהיה לכם באותו היום. את ככל הנראה תקבלי את הצו רק בחודש מרץ 07. שיהיה בהצלחה!

לא חייב יכול להיות במיקרה ויכול להיות שלא

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר