שאלה לגבי משטרה צבאית

מישהו יודע איזה קב"א דרושה על מנת להתקבל לשירות במשטרה צבאית?

אם תבקש מ"צ תקבל... אל תדאג.

מה אתה רוצה להיום מ.צ???????

אני לא רוצה להיות מ.צ.

פשוט אני יודע את הקב"א שלי וביום הגיוס שלי אחד התפקידים שאליהם מתגייסים הוא משטרה צבאית. אני רוצה לדעת את הקב"א הנחוצה לתפקיד הזה כדי לדעת אםיש סיכוי שידפקו אותי ויתקעו אותי שם.

משטרה צבאית

אפשר להגיע למשטרה צבאית עם כל קב"א. אל תשכח גם שיש המון תפקידים במשטרה צבאית, החל מלוחם סחלב, שוטר צבאי ועד חוקר במצ"ח ועוד.

משטרה צבאית

יש סיכוי גדול שתגיע למ"צ. אבל יש שם הרבה תפקידים, ויש כמה שנחשבים טובים והם: חוקר מצ"ח/תאונות דרכים רכז מודיעין בילוש (לוכדי עריקים) בילוש מצ"ח הפחות "נחשבים": מעברים (מאבחן ביטחוני) - זה בערך מה שמג"ב עושים, רק שאתה לא נחשב קרבי. מד"כ - מדריך כלואים - מ"כ בכלא מ"כ טירונים שוטר צבאי בקיצור, אם תוכיח את עצמך אתה יכול לקבל שם מה שתרצה. אם אתה לא קוצה כלום, הדרך היחידה לצאת מזה היא פרופיל 45 שזה פסול קורסים במשטרה צבאית ואז תעשה משהו אחר במ"צ... או 21... לצאת מהצבא. בהצלחה

שאלה לגבי משטרה צבאית

מישהו יודע איזה קב"א דרושה על מנת להתקבל לשירות במשטרה צבאית?

מה הקבא שלך?

אני לא רוצה להיות מ.צ.

פשוט אני יודע את הקב"א שלי וביום הגיוס שלי אחד התפקידים שאליהם מתגייסים הוא משטרה צבאית. אני רוצה לדעת את הקב"א הנחוצה לתפקיד הזה כדי לדעת אםיש סיכוי שידפקו אותי ויתקעו אותי שם.

למה לא?

כפי שראית מכמה וכמה תגובות פה, יש הרבה מאוד דברים מאוד מעניינים במ"צ. תשמע , אם אתה יודע שאתה מיועד למשטרה צבאית , בכל מקרה אין לך הרבה סיכוי לצאת מזה. זה אחלה תפקיד , וגם הצבא בזמן האחרון ממש לא יורד מהחלטותיו.לא שווה לך לעשות בעיות שכן , לפי מה שאני מכיר זה סתם בזבוז אנרגיה

משטרה צבאית

אפשר להגיע למשטרה צבאית עם כל קב"א. אל תשכח גם שיש המון תפקידים במשטרה צבאית, החל מלוחם סחלב, שוטר צבאי ועד חוקר במצ"ח ועוד.

לא מדוייק

מינימום למ"צ- קב"א 47. וסחלב כבר בוטל..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר