גדוד בצריפין..?

מישהו יודע מה זה גדוד ששיך למפקדת חושן? הוא שייך לבה"ד כלשהו איך שם? והכי חשוב- איך מגיעים לשם? אני צריכה להגיע לשער יפו או לשער ירושלים? מקווה שזה לא עובר על חוקי במ"מ או משהו אבל אני חייבת לדעת מה זה ואין לאף אחד מושג... אז אם אפשר כמה שיותר פרטים...יעזור לי מאוד! תודה.. ****ההודעה נערכה****

גדוד הקשר אמירים-אתה נכנס לבסיס מ

השער שליד הכניסה(לא יודע איך קוראים לו) לאסף הרופא עולה למעלה עד שאתה מגיע לצומת,פונה שמאלה וזה יהייה מצד ימין שלך

איזה שער?

זה שמול בה"ד 7 איפה שהגשר? צריך לקחת קו 6 בתוך צריפין? אתה יודע עוד פרטים על הגדוד עצמו , תנאים וכאלה?

אההה,בה"ד 7?אין לי מושג איפה זה,לגבי

קו 6,אפשר לקחת אבל זה לא כזה רחוק אם אתה נכנס מהשער שאמרתי לך,לגבי התנאים אין לי מושג ,פשוט לקחתי משם משהו לפני שנה ובגלל זה אני יודע איפה זה

רגע

858 זה אמירים?

איזה שער?

זה שמול בה"ד 7 איפה שהגשר? צריך לקחת קו 6 בתוך צריפין? אתה יודע עוד פרטים על הגדוד עצמו , תנאים וכאלה?

זה שער יפו (ליד אסף הרופא)

גדוד בצריפין..?

מישהו יודע מה זה גדוד ששיך למפקדת חושן? הוא שייך לבה"ד כלשהו איך שם? והכי חשוב- איך מגיעים לשם? אני צריכה להגיע לשער יפו או לשער ירושלים? מקווה שזה לא עובר על חוקי במ"מ או משהו אבל אני חייבת לדעת מה זה ואין לאף אחד מושג... אז אם אפשר כמה שיותר פרטים...יעזור לי מאוד! תודה.. ****ההודעה נערכה****

בוא אני אעשה לך סדר בדברים...

ישנו בסיס שנקרא "מפקדת חושן" בצריפין.. אין לי מושג איפה אתה גר אבל ישנם מלאקווים מתחנה מרכזית בת"א לצריפין {156, 157, 455, 451} של חברת "סופרבוס" מהקומה השישית בתחנה.. אתה צריך לרדת בשער יפו ומשם לקחת קו 6 ופשוט לשול את הנהג יפה לרדת..כעיקרון זה חצי דקה נסיעה לשם..

וכן,הכוונה לגדוד אמירים

זה הגדוד היחיד בצריפין.. לא הייתי אומרת בדיוק גדוד.. אבל ככה קוראים לזה..וזה תחנה 3 בתוך צריפין משער יפו.. אתה תרה כמה שקל להגיע לשם

סבבה, תודה!

יש לך מושג איך הבסיס הזה, התנאים, האנשים?..

רגע

858 זה אמירים?

לא, ZZZ זה אמירים.

גדוד הקשר המבצעי של חיל הקשר, התנאים סבבה, תלוי באיזה פלוגה אתה ומה אתה מתכנן לעשות. בעקרון יש הקפצות, יש שטח, יש כיף, ויש אקשן. מגניב <ההודעה נערכה על ידי מנהל הפורום, נא להקפיד על ביטחון שדה>>

אני שובצתי בחושן בצריפין עוד לא הייתי שם אפשק יותר מידי על זה איך הסגל שם ואיך העבודה שם?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר