דחייה כפולה של תאריך הגיוס

תאריך הגיוס שהיה לי במשך כמה חודשים היה ה12/12/06 שאותו גם הרבה בנות מהשכבה שלי קיבלו. לפני כחודש קיבלתי באותו יום שני צווי גיוס לתאריכים שונים, אחד מהם ל19/04/07 והשני ל01/05/07 ולפי קיוסק המידע של "עולים על מדים" נראה כי השני הוא הרלוונטי עבורי כרגע. יש לכם אולי מושג מה כל אחד מהתאריכים האלה אומרים (אני חושבת לבקש להקדים את השירות), ומהי הסיבה שהביאו לי שני צווים בזמן כל כך קצר? תודה.

גיוס

מה שרשום בקיוסק מידע הוא הרלוונטי והעדכני. במידה ולא התמיינת לשום תפקיד או את לא רשומה בשום פרוייקט אז מדובר על גיוס כלל-צה"לי. לגבי תאריכי הגיוס - ככל הנראה מדובר בתכנון שבוצע בלשכת הגיוס והוא זה שגרם לשינוי בצווים, כמו-כן, ייתכן שאחד מהם הופק לך בטעות ומייד לאחר מכן שלחו עדכון ולכן קבלת את שניהם באותו הזמן.

ואם אני אציק להם?

זתומרת, שאם אני אציק להם שישלחו לי מיון לתפקיד שאני רוצה ואני גם אהיה מתאימה, התאריך שלי ישתנה שוב?

אם -

אין לך מה להציק להם. וחסר קצת מידע - קיבלת מנילה? השבת עליה? לאיזה תפקידים היית רוצה להתמיין? אם קיבלת והשבת אז כן תשלחי בקשה למה את היית רוצה להתמיין (תוסיפי גם המלצות..) בכל אופן בין אם תעברי מיון ובין אם לא - מאוד סביר להניח שתאריך הגיוס שלך ישתנה..

אז..

קיבלתי מנילה, והשבתי עליה. הייתי רוצה להתמיין לעובדת מעבדה רפואית (אבל לא בטוחה שאני אצליח להתמודד עם העניין של לדקור אנשים), עובדת מעבדה כימית, או מה שעומד כרגע בראש אצלי זה צפרית. למעבדה רפואית הם רצו בנות שהיו במגמות ביולוגיה ו/או ביוטכנולוגיה ואני עושה את שתיהם, בעבדה כימית הם גם רוצים ביוטכנולוגיה. ואני מניחה שזה אמור להוות יתרון. למה הכוונה בהמלצה?

מיון

למרבית התפקידים שציינת אין מיון קדם צבאי. לצפרית יש, אבל את צריכה לזכור שאת לא מתמיינת לתפקיד אלא לאשכול של תפקידים. לגבי המלצה - הכוונה מכתב שיעיד בטובתך, וזה יכול להיות ממורה, מחנך, מרכז שכבה, מנהל בית ספר, יועצת וכו'.

דירוג במקום נמוך משפיע?

זאת אומרת שאם דירגתי את האשכול המכיל את תפקיד הצפרית בדירוג נמוך, לא יקבלו אותי אליו? האם זה בהכרח עובד ככה או שיש אפשרות שהם יקבלו אותי בלי קשר לדירוג שסימנתי?

באיזה מספר דרוג שמת אותו?

ובכן

אשכול "תפקידי מבצעים ופיקוח" לא מופיע אצלי בארבעת האשכולות המודעפים, אני מניחה שהוא נמוך יותר (לא זוכרת אם הייתה אפשרות לדרג את כולם והם מציגים רק את הארבעה הראשונים).

אם ככה אז -

90% שלא תזומני, משתדלים מאוד מאוד לזמן לאחד משלושת העדיפויות הראשונות, אז עדיפות שהיא אחרי הרביעית ספק אם תקבלי. אבל אם בכל זאת את מעוניינת בצפרית - תפני בבקשה למדור קד"צ בלשכת הגיוס ותכתבי להם שדרגת את האשכול במקום נמוך אבל בכל זאת היית רוצה להתמיין בגלל הצפרית ותסבירי מדוע. בנוסף, אני ממליץ לך להוסיף המלצות של מורים, יועצת, מחנכת, מנהל או מי שאת יכולה זה יכול רק להועיל. במידה ויהיה ניתן יזמנו אותך למיון.

עזרת לי מאוד, תודה רבה!!

שמחתי לעזור!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר