פרוייקט רקיע

קיבלתי זימון לפרוייקט רקיע.. טאחלס אני רוצה לדעת קצת יותר על הפרוייקט, מה זה בכלל? קשה להתקבל לשם? מה הם דורשים? ועם אני כן מתקבלת אז מה התנאים..

רקיע

אני בוגרת פרויקט רקיע. אני רק יכולה להגיד לך שכדאי לך לחשוב טוב אם את רוצה ללמוד בשנה וחצי הקרובות. כי למען האמת זה בכלל לא פשוט..... מה שאני כן יכולה להגיד שזה תרם לי המון!! קיבלתי כיוון בחיים ומקצוע שאני אוהבת בצבא.... בכל מקרה, שיהי לך המון המון בהצלחה!

אני התקבלתי לפרוייקט רקיע..

אני מתגייסת לחיל אוויר, אני אלמד חשמל.. למרות שלא אמרו על המגמה כלום בכנס בכל זאת רציתי, נשמע יותר מאתגר..

פרויקט רקיע

אני התקבלתי לחיל האויר ללמודי חשמל אני צריכים להוציא 3 טפסים מהאינטרנט בשביל למלות ולשלוח כמו שביקשו..רק שמחקתי את האתר..מישהו יכול לעזור לי בשם האתר?? תודה מראש !

פרוייקט רקיע

אני סיימתי הרגע את פרוייקט רקיע (בבית הספר הארצי להנדסאים- קרית הכניון) ואני עומדת לפני גיוס לחיל חימוש אז אם יש לך שאלות בעניין את מוזמנת לשאול...

אני כתבתי פה שהתקבלתי מזמן,

ולא דיברו איתי מאז... זה אומר שאני בחוץ?

איך עבר לך?

אני גם זומנתי לפרוקיט רקיע אבל אני לא בטוחה שאני רוצה את זה כי זה נשמע ממש קשה וארוך. רציתי לדעת איך המבחנים היו והמבחן מיון. תודה!@!

פרוייקט רקיע

קיבלתי זימון לפרוייקט רקיע.. טאחלס אני רוצה לדעת קצת יותר על הפרוייקט, מה זה בכלל? קשה להתקבל לשם? מה הם דורשים? ועם אני כן מתקבלת אז מה התנאים..

הייתי ב"מיונים" ו..

כמו שהגעתי ככה יצאתי בולשיט אחד גדול בית הספר חיפש רק שיווק עצמי ורוב הזמן לא ידע לתת מענה לשאלות שלי. בכלל לא קיימים מבחני כניסה, ישנם רק "מבחני אופי" שכל אחת (אבל כ-ל אחת) יכולה לעבור. ממליצה רק לבנות שזוהי האופציה האחרונה מבחינתן. בהצלחה לכולם

פרויקט רקיע

שלום לכולם רציתי לשמוע דעות וחויות על פרויקט רקיע האם כדאי ללכת לשם? בכללי התקבלתי אני רק לא יודעת אם זה כדאי או שעדיף לוותר ולהתגייס כלל צהלי?

התקבלתי ונרשמתי

אני אלמד בהנדסאים תל אביב במגמת מכונות ואתגייס לחיל אוויר. בהצלחה לכל מי שהולכת לפרוייקט!

פרוייקט רקיע

אני סיימתי הרגע את פרוייקט רקיע (בבית הספר הארצי להנדסאים- קרית הכניון) ואני עומדת לפני גיוס לחיל חימוש אז אם יש לך שאלות בעניין את מוזמנת לשאול...

שאלות!

אני חושבת ששלחתי לך מייל... אבל לא משנה.. חוץ מזה שהודיעו לי שהתקבלתי במאי [חודש אחרי המיונים], אז צריכים להודיע לי עוד משהו? מה עם הצבא, מתי הוא אמור בערך ליצור קשר? הבנתי שאנחנו אמורות לחתום על דברים בקשר למסלול שלנו. את תעזרי לי מאוד אם תעני, תודה :]

אני התקבלתי לפרוייקט רקיע..

אני מתגייסת לחיל אוויר, אני אלמד חשמל.. למרות שלא אמרו על המגמה כלום בכנס בכל זאת רציתי, נשמע יותר מאתגר..

מבקשת פרטים על פרוייקט "רקיע"

התקשרו אליי היום והזמינו אותי לטקס. אני מעוניינת להשתלב רק בתחום האלקטרוניקה ובכלל חבל שמדובר על מקצועות כאלה משעממים כמו חשמל/מכונות/אלקטרוניקה. אני מבקשת מכם כל פרט שאתם יכולים לתת לי כולל מה מצבן של בנות שיש להן רק 3 יח"ל מ"מ [כמוני..שמעתי שאפשר ללמוד רק מכונות..] תודה מראש

פרוייקט רקיע

מצורף קישור בעניין להבא נא לפתוח שרשור חדש ולא להקפיץ שרשור מלפני 10 חודשים.

אני צריכה מידע ממישהו שחווה את זה...

טקסטים כבר קראתי על הפרוייקט.. יש פה מישהו שהיה בפרוייקט?

פרוייקט רקיע

....

אנ'לא יודעת אם ללכת על זה או לא..... נורא קשה לי להחליט כל אחד אומר משהו אחר.. וב"מיונים" הביאו כמה בנות שיעשו לנו שטיפת מוח שזה דבר מדהיםםם.. וכייף חיים קיצררר אני פוחדת להצטער או שזה יהיה לי קשה ואני אסבול תספרי קצת איך היה, אם היה קשה, אם שווה לעבור את זה.. תודה (:

שאלה חשובה!

שלום, רציתי לדעת מבוגרי הפרוייקט.. בתיכון אני לא לומדת מחשבים ולמעשה אף פעם לא למדתי בצורה מקצועית. אני מעוניינת לדעת האם נדרש ידע קודם במחשבים כדי ללכת לפרויקט?

אם כבר...

אז זה בקישור הבא

יש פה בוגרת מחיל תקשוב?

אם יש פה בוגרת של רקיע מחיל תקשוב עדיף אחת שלמדה במגמת אלקטורינקה אם היא יכולה להגיד משהו על התפקיד כי אני לא מוצאת כלום יש רק על חיל אוויר וגם מה עשיתם אחרי השירות? כאילו לאן לקחו אותכם? שמעתי שאינטל מחפשים בןוגרות של רקיע בכנס אבל לא אמרו באיזה התמחות איזה ניסיון אז אם תוכלו להגי דעוד אני ישמח:)

פרוייקט רקיע

פרויקט רקיע

שלום, התקבלתי לפרוייקט רקיע ורציתי לדעת אם זה כדאי ושווה את הדחית גיוס של השנה וחצי? ואמרו לי שאני אמורה ללכת לחיל החימוש... יש מצב לעבור לחיל האוויר? מה בכללי יותר עדיף חימוש או אוויר? תודה!
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר