פרוייקט רקיע

קיבלתי זימון לפרוייקט רקיע.. טאחלס אני רוצה לדעת קצת יותר על הפרוייקט, מה זה בכלל? קשה להתקבל לשם? מה הם דורשים? ועם אני כן מתקבלת אז מה התנאים..

רקיע

פרוייקט רקיע הוא מסלול הנדסאות לבנות. המסלול מאפשר לימודים תוך דחיית הגיוס לצה"ל. תוכניות הלימודים במגמות: החשמל, האלקטרוניקה והמכונות. התוכניות מותאמות במיוחד לבוגרות מגמות עיוניות. הלימודים יערכו בשלוש מכללות: (א) המכללה להנדסאים בקרית הטכניון; (ב) המכללה להנדסאים באוניברסיטת תל-אביב; (ג) המכללה הטכנולוגית בבאר-שבע. צרפתי גם קישור שייתן לך עוד מידע, תכנסי ותתעדכני. שיהיה בהצלחה!

פרויקט רקיע הוא מטעם אגף התקשוב/חיל הקשר,

איזה קטע! אני הייתי פקידה בלוט"ם(בסיס של חיל הקשר) וזימנתי בעצמי מלש"ביות לפרויקט הזה!התקשרנו אחת אחת אני זוכרת... בכל אופן זה פרויקט המיועד להנדסאיות שמאפשר לדחות את הגיוס בשנה וניגשים לכל מיני מבחנים. זה מחזיר אותי שנה ומשהו לאחור, הלואי והיתי שוב חיילת, אני ממש מתגעגעת לתקופה הזו אני משוחררת חצי שנה ולמרות שהיו לי גם רגעים לא משהו בשירות זו היתה אחת התקופות הכי יפות של החיים....

מתוקה!!

היית פקידה בלוט"ם? צחוקים ... זה אחלה של בסיס ואחלה של מקום ! אני מכירה אישית משם מישו ... שרצה שאני אבוא להיות פקידה שלו- חחחח ! שיהיה לך בכיףף ובהצלחה באזרחות!

פרוייקט רקיע

קיבלתי זימון לפרוייקט רקיע.. טאחלס אני רוצה לדעת קצת יותר על הפרוייקט, מה זה בכלל? קשה להתקבל לשם? מה הם דורשים? ועם אני כן מתקבלת אז מה התנאים..

פרוייקט רקיע

אני סיימתי הרגע את פרוייקט רקיע (בבית הספר הארצי להנדסאים- קרית הכניון) ואני עומדת לפני גיוס לחיל חימוש אז אם יש לך שאלות בעניין את מוזמנת לשאול...

מתוקה!!

היית פקידה בלוט"ם? צחוקים ... זה אחלה של בסיס ואחלה של מקום ! אני מכירה אישית משם מישו ... שרצה שאני אבוא להיות פקידה שלו- חחחח ! שיהיה לך בכיףף ובהצלחה באזרחות!

כן מאמי!

היתי פקידה בלוט"ם בהתחלה קצת היה לי קשה אבל שרתתי שם שנה ו-4 חודשים וגם היתה לי שם אחלה תקופה, שם הכרתי את האהבה האמיתית שלי,הקשר הרציני הכי חזק שהיה לי עד היום, והכל קרה בשמירות ,אך זה נגמר לצערי... אולי את יודעת את הסיפור שלי מפורום "אהבה ורומנטיקה" שם כתבתי הרבה על הסיפור שלי... בלוט"ם הבנות עושות די הרבה שמירות אבל יש בסיסים ששם עושים יותר, ויחסית לוט"ם באמת נחשב לבסיס טוב, הוא נקי ומסודר כזה מטופח, כמובן יש מקום לשיפוצים אבל בכללי הוא אחלה ואני ממש מתגעגעת לשם... כדאי לך לשרת שם אם תהיה לך האפשרות... בכל אופן כשיוצאים לאזרחות רואים שזה לא ככ קל כמו שחושבים והכי כיף, לפעמים מסתכלים אחורה ואומרים כמה טוב שהיינו במסגרת כמו צבא,אצלי לפחות זה ככה, יש כאלה שמוצאים עצמם מהר ויש כאלה שלוקח זמן כמוני...:( מקווה למצוא את דרכי, עדיין מחפשת את עצמי... בכל אופן אני כאן למי שצריך עזרה בכל דבר שקשור לצבא ואני יודעת, בכיף אענה על שאלות... שיהיה גם לך מאמי בהצלחה שמעתי את מתגייסת שנה הבאה...

מתוקה!!

אני ממש שמחה בשבילך שנהנית בשירות שלך- ונכון- בסיס לוט"ם הוא בסיס ממש נחשב ! ברור שאני זוכרת אותך את הסיפור שלך .. לא שכחתי לרגע - שולחת לך חיבוקי ותהיי חזקה ! אני מאוד גאה בך שאת ממשיכה הלאה !! וזה תמיד ככה- מסתכלים אחורה ותוההים- על מה בכינו ? היה ממש אחלה יחסית לעכשיו... ואל תדאגי- את תמצאי ת'צמך - תני לעצמך זמן ! כן- אני מתגייסת שנה הבאה , ב- 12/3/2007, בגיוס של הקרביים - יאיי מתגייסת לקורס חובשות (רולזזזז) ואני אהיה בבה"ד 10 בקורס, ככה שאני אעבור על יד בסיס לוט"ם ... ושאמרתי שרצו שאני אהיה פקידה שם- התכוונתי לא שאני הולכת להיות פקידה, אלא שמישו שאני מכירה משם מאוד מאוד טוב , רצה שאני אהיה פקידה שלו- למה נראה לך ?? חח שיהיה לך בהצלחה ויומצוציין !

תודה ממוש!!!!

תודה על החיבוק-חיזוק! כן, מנסה לשרוד, בכל זאת עדיין קשה לי-הזכרונות והגעגועים, וכל תקופת הצבא בכלל כשאני נזכרת אז ממש רע לי כי הכל זה היה איתו.... ואני ממש גאה בך תהיי בקורס חובשות איזה יופי!!!!זה נשמע ממש טוב! כן את תעברי ליד לוטם חח אני יודעת בהד 10 זה קרוב, וברור שאל תהיי פקידה אם קיבלת קורס חובשות זה הרבה יותר מענין מין הסתם!! וגם לך המון בהצלחה מאמי!!!!!!

יור וולקאם !!

אני ממש מבינה לגבי הגעגועים - אבל תשתחררי מזה מהר - תעיפי אותם ! אל תהיי לבד, תקיפי את עצמך כל הזמן בסביבה אוהבת , אל תהיי במקומות שמזכירים לך אותו - לפחות לא כרגע ... וכן- גמני מאוד מאוד שמחה שאני מתגייסת לקורס חובשות - זה מאוד חשוב לי.. אני רוצה לתת מעצמי 100% בקורס ולהינות מכל רגע אפשרי שמעתי על התפקיד הזה הרבה מהמון אנשים - מקווה לטוב ! נבוא בגישה חיובית ויהיה טוב ! וכן אני יעבור ליד לוט"ם - ומי יודע, אולי אני עוד איכנס לשם לאיזה ביקור ! גם לך- המון המון בהצלחה .. ויהיה טוב ! תהיי חזקה ! שולחת חיבוקי !

פרוייקט רקיע

אני סיימתי הרגע את פרוייקט רקיע (בבית הספר הארצי להנדסאים- קרית הכניון) ואני עומדת לפני גיוס לחיל חימוש אז אם יש לך שאלות בעניין את מוזמנת לשאול...

אני התקבלתי לפרוייקט רקיע..

אני מתגייסת לחיל אוויר, אני אלמד חשמל.. למרות שלא אמרו על המגמה כלום בכנס בכל זאת רציתי, נשמע יותר מאתגר..

שיהיה לך המון בהצלחה ולכל הבנות!

פרוייקט רקיע

זה

רקיע זה לקצינים לא?!

פרוייקט רקיע

התקבלתי לפרויקט רקיע ואני לא יודעת אם ללכת

אשמח לקבל פרטים נוספים מבנות שלמדו בפרויקט רקיע תעזרו לי בבקשה אני לא יודעת אם ללכת כי אני לא טובה במקצועות ריאליים...... איך זה? זה קשה ? מעניין? כדאי ללכת??

זה

רקיע זה לקצינים לא?!

לא...

רקיע

פרוייקט רקיע הוא מסלול הנדסאות לבנות. המסלול מאפשר לימודים תוך דחיית הגיוס לצה"ל. תוכניות הלימודים במגמות: החשמל, האלקטרוניקה והמכונות. התוכניות מותאמות במיוחד לבוגרות מגמות עיוניות. הלימודים יערכו בשלוש מכללות: (א) המכללה להנדסאים בקרית הטכניון; (ב) המכללה להנדסאים באוניברסיטת תל-אביב; (ג) המכללה הטכנולוגית בבאר-שבע. צרפתי גם קישור שייתן לך עוד מידע, תכנסי ותתעדכני. שיהיה בהצלחה!

אם כבר...

אז זה בקישור הבא
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר