סוף סוף יש בפורום הזה מנהל כמו שצריך

הגיע הזמן שיהיה פה מנהל פורום שירים את הפורום הזה מהקרשים, כמו שאני רואה כרגע, בניגוד להשקעה של "אחרי!" בפורום, ההשקעה היא מתוך רצון אישי לסייע ולתרום מהיידע ולא לצורך מניעים אינטרסנטיים לכאורה כלשהם. מאחר ובימים אלו אני מתחיל את דרכי במקומות אחרים אשמח לסייע לך שגיא בכל אשר תבקש לרבות יצירת קשר עם גורמי צבא בכירים מאוד לשיתופם באירוח בפורום. אתה מוזמן לפנות אלי בהתאם לצורך. בהצלחה, ושמור על הפורום הזה שניהלתי אותו בעבר במשך 3 שנים. אלון

תודה רבה! ו-

אני מניח שהתכוונת במקום "שגיא" ל"בועז". בכל אופן - אני אשמח אם תשלח מייל אלי ליצירת קשר. תודה! ושיהיה לך בהצלחה בדרכך החדשה!

יפה אני רואה שיש מנהל פורום!

בהצלחה

מותק!

התקבלתי לקורס חובשות !!! מה איתך? קיבלת תשובות ?

אוי אחותי כל הכבוד!!

לא, לא התקבלתי וטוב שכך, הולכים להעביר את בה"ד 10 ועוד כמה בה"דים לנגב ליד רמת חובב שזהו אתר פסולת רדיואקטיבית, פיכס. ואם כבר אני מדברת על זה, כפעילה לאיכות הסביבה, אם מישהו רוצה עוד קצת אינפורמציה על העניין, מוזמן לפנות אלי.

אתה מדבר על עיר הבה"דים?

מתי זה מתחיל?

היי לבועז

אני בת ויש לך שם מאוד יפה! אכן התכוונתי לעיר הבה"דים המטופשת הזו. זה אמור להתחיל ב2007, אבל אתה יודע איך זה בישראל... אומרים ב2007, מתחילים ב2012. בעיר הבה"דים אמורים להיות כ10,000 חיילים לא כולל אנשי מילואים. וזה סיכון גדול של חיי אדם (בגלל הקירבה לרמת חובב...). אני מקווה מאוד מאוד מאוד שיערוקה המתוקה ושאר האנשים שרוצים להיות בחיל הרפואה/חימוש/משאבי כוח אדם וכו' לא יעברו דברים נוראיים כמו מה שעברו חיילי השייטת בקישון..

אוי אחותי כל הכבוד!!

לא, לא התקבלתי וטוב שכך, הולכים להעביר את בה"ד 10 ועוד כמה בה"דים לנגב ליד רמת חובב שזהו אתר פסולת רדיואקטיבית, פיכס. ואם כבר אני מדברת על זה, כפעילה לאיכות הסביבה, אם מישהו רוצה עוד קצת אינפורמציה על העניין, מוזמן לפנות אלי.

טנקססס

ולא נורא - כנראה שיש תפקיד שיותר מתאים לך ... מאחלת לך המון בהצלחה בהמשך!!!

היי לבועז

אני בת ויש לך שם מאוד יפה! אכן התכוונתי לעיר הבה"דים המטופשת הזו. זה אמור להתחיל ב2007, אבל אתה יודע איך זה בישראל... אומרים ב2007, מתחילים ב2012. בעיר הבה"דים אמורים להיות כ10,000 חיילים לא כולל אנשי מילואים. וזה סיכון גדול של חיי אדם (בגלל הקירבה לרמת חובב...). אני מקווה מאוד מאוד מאוד שיערוקה המתוקה ושאר האנשים שרוצים להיות בחיל הרפואה/חימוש/משאבי כוח אדם וכו' לא יעברו דברים נוראיים כמו מה שעברו חיילי השייטת בקישון..

וואלה...

לא ידעתי על העניין .. מקווה להיות בבה"ד 10- רק לקורס ואז לעבור לבסיס ההוא ... שולחת רפואה שלמה לכל החיילים ... ובהחלט שם יפה .. בהצלחה !!

מותק!

התקבלתי לקורס חובשות !!! מה איתך? קיבלת תשובות ?

מזל טוב...

אני מבין שאת מרוצה, אפילו מאוד מרוצה שיהיה בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר