מישהו יודע על קצינת שלישות?

כמה שיותר פרטים, אם זה טוב? למה אומרים ששלישות זה מעפן, ואם כתוב לי במידע האישי שהתקבלתי להיות קצינת שלישות, יש עוד שלבים שצריך לעבור לפני שבטוח יש את התפקיד? עשיתי רק מיון אחד בצריפין...

קצונה ייעודית

את תתגייסי לקורס קצונה יעודית, רוב הסיכויים שתיהי קצינת קישור ולא קצינת שלישות. מתמיינים למגמות קישור ושלישות רק באמצע הקורס, אחרי חודש ומשהו. לא ממליצה על הקורס בכלל. מאיפה את יודעת אם את רוצה להיות קצינה? ועוד בתחום שאת לא מכירה ובתפקיד שאף פעם לא התנסית בו? את רוצה לחתום 9 חודשים קבע על משהו שאת לא מכירה? תפקיד פקידותי לחלוטין... משעמם. אין לי כוח לפרט, אז תחפשי שרשור שהיה פה שבוע שעבר על קצונה יעודית, נתתי תגובה יותר מפורטת למה לא...

קצונה ייעודית שלישות

קצינת שלישות משתבצת בעקרון למספר רחב של תפקידים. ניתן לחלק את זה ל3 חלקים עקריים: (א) קצינת קישור: (מערך המילואים) המסייעת למפקדים באמצעות שליטה בנתוני כוח האדם של מערך המילואים בעת שגרה ובשעת חירום ואחראית למתן מענה, טיפול וטיפוח אנשי המילואים. (ב)שלישה גדודית: (מערך הסדיר) מסייעת למפקד הגדוד באמצעות שליטה בנתוני כוח האדם של מערך הסדיר הכולל שיבוצם, קידומם המקצועי, קידומם בדרגות של החיילים והדאגה לפרט, יציאה לקורסים וכו'. (ג) קצינת מטה: שיבוץ בגופים צבאים שונים. לא ניתן לאפיין תפקיד ספציפי מאחר ומדובר על עשרות תפקידים.

בנוסף..

נדרשת חתימה לקבע של 9 חודשים. אם את רוצה עוד פרטים תצרי קשר עם מדור איתור של חיל השלישות בטל': 03-6755997/151 הם ידעו לענות לך על כל שאלה. במידה ועברת את המיון שהיה בבה"ד 11 שבצריפין את לא נדרשת למיון נוסף. אבל ייתכן (סיכוי קלוש) שיקראו לך לעשות סיווג בטחוני, מרבית הסיכויים שלא.

קצונה ייעודית

את תתגייסי לקורס קצונה יעודית, רוב הסיכויים שתיהי קצינת קישור ולא קצינת שלישות. מתמיינים למגמות קישור ושלישות רק באמצע הקורס, אחרי חודש ומשהו. לא ממליצה על הקורס בכלל. מאיפה את יודעת אם את רוצה להיות קצינה? ועוד בתחום שאת לא מכירה ובתפקיד שאף פעם לא התנסית בו? את רוצה לחתום 9 חודשים קבע על משהו שאת לא מכירה? תפקיד פקידותי לחלוטין... משעמם. אין לי כוח לפרט, אז תחפשי שרשור שהיה פה שבוע שעבר על קצונה יעודית, נתתי תגובה יותר מפורטת למה לא...

שאלה על ספר

אולי משיהו קרא ספרים או עשה עבודה בקטרס קצינים...כמו...."אחרי!"@ ""לפניהם ואיתם" @ "אינשי פנפילוב"@ "איתי מלבנון"@ "סערה באוקוטבר"

מישהו יודע על קצינת שלישות?

כמה שיותר פרטים, אם זה טוב? למה אומרים ששלישות זה מעפן, ואם כתוב לי במידע האישי שהתקבלתי להיות קצינת שלישות, יש עוד שלבים שצריך לעבור לפני שבטוח יש את התפקיד? עשיתי רק מיון אחד בצריפין...

יעודי לקצונה

לחן היקרה. אני עשיתי את המסלול יעודי לקצונה בחיל השלישות אם את רוצה לקבל ממני פרטים את יכולה להתקשר ********** אני אשמח לעזור לך (ההודעה נערכה ע"י המנהל, אין לפרסם מספרי טלפון בפורום)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר