אם יש כאן חוקר במצ"ח אני אשמח אם הוא/היא ישאירו הודעה... תודה :-)

דברי אליי...

:-)

אני רוצה לדעת איזה מבחנים יש במיונים, מה שואלים בריאיון... וכו'.... יש לך מסנג'ר...?

אני יענה לך פה ....

אם את רוצה להיות חוקרת אז זה ככה ... התפקידים שלך יכללו ניהול תיקים פליליים בנושא סמים הונאה גניבת אמצעי לחימה וכול.... משך הכשרה של חוקרת חודשיים וחצי טירונות זה רובאי 03 הכשרה כוללת בין 3 שבועות ל4.5 חודשים תלוי בתפקיד. אם את בקטע הקרבי ורוצה להיות במשטרה צבאית אז לידעתך יש גם לוחמת סחלב תפקיד מעניין וקרבי לכל דבר . אסור לי להגיד לך מה שואלים בראיונות .. זה נוגד את הכללים.. אבל הם לא קשים . התפקיד הכללי של בנות במשטרה צבאית הוא מעולה ++ יש להן תפקיד מרכזי. אשמח לענות על עוד שאלות.

חוקרת מצ"ח

איזה נתונים צריך בשביל להתקבל להיות חוקרת מצ"ח? מתי יש גיוס? כמה מתקבלים? איך בתקבלים?

כנסי.....

אממ אז ככה ... א' כל את צריכה פרופיל 72 ומעלה בשביל להתקבל להיות חוקרת מצ"ח את קודם כל מתמיינת למשטרה צבאית במשטרה צבאית יש מספר תפקידים מגוונים לבנים ולבנות כגון: חיילי שיטור,בודקי מעברים ,לוחמ/ת סחלב , מדריכי כלואים וחוקרת מצח .... ההכשרה של חוקרת מצח היא אחרי טירונות בסיסית כ 10 שבועות בקורס חוקרים בבית הספר למשטרה צבאית. השיבוץ אחרי הקורס הוא בבסיסי המשטרה הצבאית ברחבי הארץ ומעטים משתבצים ליחידה המרכזית לחקירות מיוחדות (הימל"ם) לכל המידע שתרצי לדעת על המשטרה הצבאית אז הנה הקישור אתר משטרה צבאית

שאלה..האם זה שאגיע למיונים למשטרה צבאית לא אומר שבהכרח אהייה חוקרת פלילית?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר