קיצור שירות לחיילים בסדיר.

אהלן מה קורה אנשים? אני חייל כמעט שנה ושומע הרבה בזמן האחרון על זה שהולכים לקצר שירות לבנים ב4-6 חודשים. השאלה שלי היא האם זה נכון ואם כן בכמה זמן ואיזה גיוסים זה יכלול זאת אומרת אנשים שהתגייסו לפני כניסת החוק גם הם יכללו בקיצור? תודה...............

פי מה שידוע לי

מי שהתגייס ב-2004 הישרות שלו מקוצר בחודשיים מי שהתגייס ב-2005 הגיוס שלו מקוצר ב-4 חודשים ומי שמתגייס ב-2006 השירות שלו מקוצר בחצי שנה

קיצור שירות

מה באמת?? מאיפה אתם יודעים על זה הלוואי שזה נכון!!!!!

קיצור

הקיצור הוא רק לבנים? או גם לבנות???

אהלן מה קורה אנשים? אני חייל כמעט שנה ושומע הרבה בזמן האחרון על זה שהולכים לקצר שירות לבנים ב4-6 חודשים. השאלה שלי היא האם זה נכון ואם כן בכמה זמן ואיזה גיוסים זה יכלול זאת אומרת אנשים שהתגייסו לפני כניסת החוק גם הם יכללו בקיצור? תודה...............

בינתיים עוד לא קוצר, זה בתהליכי חקיקה

ויקח לזה עוד זמן...

קיצור

הקיצור הוא רק לבנים? או גם לבנות???

בהקשר לקיצור

בוודאות אם וכאשר יחקק החוק הוא יכלל כמעט בטוח רק על הבנים המתגייסים לצה"ל.......

שטויות!!!!!!!! שום קיצור בטח לא כרגע!!

באמת?

למה לא דווקא כול יום שעובר אנשים מכל כיוון זורקים משהו בהקשר לקיצור אני מקווה מאוד שאתה טועה ודרך אגב אני בטוח שגם אתה מקווה שאתה טועה....... אם יש מישהו שיודע משהו חדש בבקשה תידעו אותנו בפורום זה ממש חשוב......
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר