שאלה ...אם מישהו יודע...

לאן שולחים המלצות?כי בלשכת גיוס אמרו לי שההמלצות ליחידות ההסרטה לא תקפות בשבילי,כי מציגים אותם ביום הבקו"ם בלבד,ולפי דעתי היא סתם אמרה את זה כדי שאני אפסיק לשגע אותם..יש לאן ולמי לשלוח?מישהו יודע? ועוד משהו..יש גיוס מיוחד ליחידות האלה?כמה זמן טירונות וחוץ מפרוטקציות ,מה עוד אפשר לעשות כדי להיכנס לשם? תודה,תום.(בת)

למיטב ידיעתי

המיונים הם לפני הגיוס, ליחידות ההסרטה. תנסי לברר איך את מגיעה ישירות אל היחידות הללו, תמשיכי להציק לבק"ום ותבקשי את המספר של השלישיות של איזה יחידת הסרטה. ככה תדעי יותר

וואלה...תודה ממש!

ידעתי שהם אומרות סתם...מי אני אמורה לבקש את המספר?הלשכת גיוס אמרה לי שהם בכלל לא מתעסקים עם זה...מאיפה אני אשיג את הטלפון שלהם..ואם מישהו יודע לאן המחלקות שם מתחלקות ועוד פרטים על זה אני אשמח..ותודה!

שאלה ...אם מישהו יודע...

לאן שולחים המלצות?כי בלשכת גיוס אמרו לי שההמלצות ליחידות ההסרטה לא תקפות בשבילי,כי מציגים אותם ביום הבקו"ם בלבד,ולפי דעתי היא סתם אמרה את זה כדי שאני אפסיק לשגע אותם..יש לאן ולמי לשלוח?מישהו יודע? ועוד משהו..יש גיוס מיוחד ליחידות האלה?כמה זמן טירונות וחוץ מפרוטקציות ,מה עוד אפשר לעשות כדי להיכנס לשם? תודה,תום.(בת)

תשמעי

אני גם היה לי מקרה דומה והייתי צריך לשלוח המלצות...את צריכה לבקש את הפקס של הלשכת גיוס באזור שלך...לשלוח את הפקס לאן שצריך...למשל לכבוד:לשכת גיוס-חיפה מדור קד"צ{סתם דוגמא} לאחר מכן את מתקשרת לוודא שאכן הפקס התקבל. אחרי שבעו-ואולי פחות תקבלי תשובה בנוגע להמלצותששלחת. יום טוב,בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר