גיוס לאב"כ ב 15/11 לבנות

לפי מיטב ידיעתי גיוס לאב"כ כולל בתוכו טירונות 03 שהיא קרבית , בנות לא מחוייבות לעשות טירונות קרבית אם הן לא רוצות בכך. לכן התאריכים האלו יכולים להיות (אם בכלל) נכונים רק לגבי בנים או בנות שהתנדבו לשירות קרבי. לא יכולים להכריח אף אחת להיות קרבית. מי שיודע פרטים נוספים על תאריך גיוס זה (15/11) - לגבי בנות (!!!) שירשום בבקשה. תודה!!!

מן הסתם תפקיד קרבי לבנות הוא רק בהתנדבות ואף בחורה לא תגוייס לאב"כ

שנחשב קרבי אם היא לא התנדבה לזה... לכן,אם יש בנות שמתגייסת ב-15/11 ולא התנדבו ומוינו לאב"כ אז כנראה שהן ישובצו לתפקידים אחרים,לכל מיני קוסים למיניהם. בהצלחה

קורסים*

ב 15/11 יש כל מיני גיוסים לבנות , לא מחייב אב"כ

זה לא אותו דבר כמו אצל בנים. יכול להיות אב"כ , שח"ם , פיקודים , פקידות. יום טוב.

בקשר לשח"מ

הגיוס לשח"מ היה ב-31 באוקטובר-חד וחלק! אנשים שאני מכיר התגייסו ב-31 לשח"מ ום כרגע נמצאים בטירונות ובקרוב הם מתחילים את הקורס שוטרים... ה-15/11 זה אב"כ

שח"מ

הבנות מסיימות את הקורס ביום חמישי הקרוב! לכן יתכן שמתחיל קורס נוסף יום ראשון הבא לכן הגיוני שיהיה גם גיוס של שח"מ!.

חברה שלי מתגייסת ב15.11 לשח"מ...

כנראה שבאמת פיצלו את זה לשני מחזורים או משהו... מישהו יודע אולי איזה גיוס זה ב16.11?

יאהה איזה מאגניבב

מי זאת חברה שלך..? אני לא אהיה לבד :)

גילי.. מי הביא לך את התאריכי גיוס?

...???

גיל כנס---!!!!!

אז ככה.. זה לא בסדר שאתה מפרסם את הגיוסים אחי, אתה סתם גורם למהומות וללחצים שלא במקום.. חבל.. בכל אופן, אומרים קרקל ולא קרק"ל.. קרקל זה חתול מדבר.. אני הייתי לוחם שם שנה וחצי, ממש מומלץ בחום! גדוד מיוחד עם אחלה אנשים והמסלול ממש כיפי.. בהצלחה לכל המתגייסים! גיוס נעים וקל! עידן, נוב' 03 כבוד!

עידן,כנס

חבל שלא קראת את כל התגובה שלי כי אחרת היית מבין שרוב התאריכים מדוייקים,וכמו שהדגשתי,אולי חוץ מקרק"ל ששונה ל20/12 ועוד תאריך אחד או שתיים כל התאריכים נכונים... אני פירסמתי את התאריכים כדי לעזור לחבר'ה שעומדים להתגייס במחזור הקרוב{ואני ביניהם}... מה גם שכל אחד יחליט בעצמו איך להתייחס לתאריכים האלה... בהצלחה.

תאריכי גיוס נובמבר-דצמבר 2005

13/11-חיל הים{סטילים-דבורים} 15/11-אב"כ{אטומי ביולוגי כימי} 16/11-דח"ש 20/11-גולני 21/11-גבעתי 22/11-חי"ר ייעודי 23/11-נח"ל 24/11-צנחנים 27/11-שריון+חובשים 28/11-הנדסה קרבית 29/11-מודיעין שדה ומשמר הגבול 30/11-השלמות{מי שלא שובץ מראש,הייעוד שלו ייקבע ביום הגיוס לאחר פגישה עם קציון המיון בבקו"ם} 1/12-חיל האויר{נ"מ,שלד"ג,יחידת החילוץ 669} 4/12-תותחנים 5/12-תותחנים{גיוס גדול לתותחנים אז יש 2 ימי גיוס} 6/12-חילוץ והצלה 7/12-משטרה צבאית 12/12-קרק"ל אני מתגייס כנראה לנ"מ בהצלחה מחזור נובמבר-דצמבר 2005!!!

איזה גיוס יש ב 18 לדצמבר?

גיל כנס---!!!!!

אז ככה.. זה לא בסדר שאתה מפרסם את הגיוסים אחי, אתה סתם גורם למהומות וללחצים שלא במקום.. חבל.. בכל אופן, אומרים קרקל ולא קרק"ל.. קרקל זה חתול מדבר.. אני הייתי לוחם שם שנה וחצי, ממש מומלץ בחום! גדוד מיוחד עם אחלה אנשים והמסלול ממש כיפי.. בהצלחה לכל המתגייסים! גיוס נעים וקל! עידן, נוב' 03 כבוד!

שלום ..

אני מתגייסת לקרקל בקרוב ובכלל הגיוס שלנו ב20 ל12...

איזה גיוס יש ב 18/12?

וואלה אין לי מושג...ואני גם מתגייסת בתאריך הזה

תאריכי גיוס נובמבר-דצמבר 2005

13/11-חיל הים{סטילים-דבורים} 15/11-אב"כ{אטומי ביולוגי כימי} 16/11-דח"ש 20/11-גולני 21/11-גבעתי 22/11-חי"ר ייעודי 23/11-נח"ל 24/11-צנחנים 27/11-שריון+חובשים 28/11-הנדסה קרבית 29/11-מודיעין שדה ומשמר הגבול 30/11-השלמות{מי שלא שובץ מראש,הייעוד שלו ייקבע ביום הגיוס לאחר פגישה עם קציון המיון בבקו"ם} 1/12-חיל האויר{נ"מ,שלד"ג,יחידת החילוץ 669} 4/12-תותחנים 5/12-תותחנים{גיוס גדול לתותחנים אז יש 2 ימי גיוס} 6/12-חילוץ והצלה 7/12-משטרה צבאית 12/12-קרק"ל אני מתגייס כנראה לנ"מ בהצלחה מחזור נובמבר-דצמבר 2005!!!

יש עוד גיוסים בדצמבר...

יש גם ב-14, ב-15, ב-18 ואני מניחה שגם עוד אריכים

אתה יכול לפרט לגבי מה זה חיר ייעודי

חבר'ה, מה יש בגיבוש צנחנים-דובדבן?

לא להתגייס!!!!!צבא חרא!!!

סמכו על מי שכבר שנה בזבל הזה..לא להתגייס זו הטעות הכי גדולה שעשיתי שתזדיין המדינה!!!
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר