מסלול מופ"ת (מחקר ופענוח חזותי)

הסבר

קורס של 3 חודש בבה"ד 15 (הלא הוא גלילות) ולאחר מכן משתבצים ביחידות שונות (מסיירת מטכ"ל ועד פיקוד העורף) כ"מש"ק מודיעין חזותי" או "מפענח תצ"א". השיבוץ יכול להיות בבסיס סגור או פתוח, עם נשק ובלי נשק... הרבה אפשרויות. נראה לי בסך הכול דיי מעניין. בקורס קצת טוחנים שמירות.

הייתי שמח...

הייתי שמח לתת לך מידע מפורט על התפקיד אך נראה לי שמנהל הפורום לא יאהבו את זה כל כך... חוץ מזה אם התקבלת לתפקיד סימן שיש לך נתונים גבוהים מאד תיהי קצת סקרנית זה טוב חחח לא נהרוס לך את הפתעה:) ההההההה וזה לא בדיוק תצ"אות(תצלומי אוויר)

אהלן עברתי מיונים של מודיעין לתפקיד הנ"ל... רציתי לדעת אם יש כאן אנשים מכירים את התפקיד (השמועות אומרות שהשם היותר מוכר של זה הוא תצ"א- תצלומי אוויר...) אני לא יודעת אם התפקיד באמת טוב כמו שהוא נשמע מהרצאה לפני המיונים, או שהוא סתם עוד תפקיד לא משהו... אשמח לקבל קצת מידע ממי שמבין... תודה :)

שאלה בקשר לתאריך גיוס

ה19 בנובמבר 2006 איזה גיוס זה קרבי?

אני התמיינתי לזה, תשמע

או תשמעי. כן מציגים לך את זה יפה.. כמו כל תפקיד בצה"ל. זה צריך להיות תפקיד מעניין בסך הכל..רק שיהיו לך קצת עליה בבעיות הראייה אחריו...בכל זאת- זה לשבת מול מחשב כל במשמרות. אבל זה נחמד(: אז ככה....עברת ראיון כבר? אחרי הראיון יגיע לך התחקיר הביטחוני- אל דאגה! הוא יגיע רק אחרי שנה(: חחח...במקרה שלי.. זה מבאס כי בינתים כשתקבלי מנילה, לא יהיו פתוחות בפניך שום אפשרויות מיון אחרות... כמה חודשים לפני הגיוס, יהיו לך בדיקות רפואיות. לי היו אתמול לא עברתי אותן- בגלל שיש לי פזילה. אם יש לך משהו דומה, תוורתי על המסלול מראש כי את לא תיהי כשירה לתפקיד וזה סתם יבאס אותך..אחרי שנה של מיונים זוונת הצה''ל האלה............... שיהיה לך בהצלחה.

אם בא לך, תרשום את האייסיקיו ונדבר...

מעניין אותי לדעת על התפקיד, כי עברתי את המבחנים ובקרוב יש לי ראיון אישי, ואם התפקיד לא משו- זאת האפשרות האחרונה שלי בערך לצאת ממנו.... אז אני אשמח לדבר איתך :) בונדש

אשמח לעזור =)

מספר אי סי קיו שלי זה 215850033

אהלן עברתי מיונים של מודיעין לתפקיד הנ"ל... רציתי לדעת אם יש כאן אנשים מכירים את התפקיד (השמועות אומרות שהשם היותר מוכר של זה הוא תצ"א- תצלומי אוויר...) אני לא יודעת אם התפקיד באמת טוב כמו שהוא נשמע מהרצאה לפני המיונים, או שהוא סתם עוד תפקיד לא משהו... אשמח לקבל קצת מידע ממי שמבין... תודה :)

אז ככה:

קורס של 3.5 חודשים בגלילות, בתנאי בסיס סגור. אחרי הקורס מגיעים ליחידות שונות, בכל מקום בארץ (צפון, דרום, תל-אביב), בכל התנאים (סגור, פתוח וכו'). מנסים להתחשב ברצון שלך בסיום הקורס ולשלוח ליחידה שאתה בחרת. זה לא נכון שהתפקיד פוגע בראיה, אלא אם יש לך בעיה בעיניים לפני כן. אין משמרות, את פשוט אחראית על גזרה מסויימת ואותה את מפענחת בנושאים מסויימים. התפקיד השתנה מאוד בשנה-שנתיים האחרונות, והכל הרבה יותר ממוחשב, מהיר וקל. מאפשרים לכל מי שרוצה לצאת לקצונה, לא מונעים בדרך-כלל מאף אחד. עוד פרטים - 34177993 (איי סי קיו)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר