לכל מאן דבעי

היי לכולם אוקיי אז ככה התאריך שלי הוא 18/7/05 שזה אוטוטו! כתבתי פה בעבר על התפקיד שאני מעוניינת פה רכזת כוח אדם אך שכחתי להוסיף שאני רוצה להיות רכזת כוח אדם בח"יר בבסיס סגור(זה מאפשר להגיע בסופו של דבר לקצינת קשר/שלישות) לאור התגובות פה שלא היו כ"כ טובות על התפקיד הנ"ל ...(כשרק רשמתי רכזת כוח אדם בלי לציין יחידה מסוימת),אמרו לי שאם לא רכאית בח"יר אז זה לא שווה ושרכאית זה רק לקליד כל היום נתונים למחשב(מה שבטוח אני לא רוצה, מספיק המספר שלי גבוה במשקפיים) ואז שמעתי על פ"פ בח"יר שאמרו לי שזה תפקיד סבבה אני לא רק במשרד אלא גם בקשר עם החיילים(מלווה אותם בטירונות, מחלקת להם סוכריות,עיתונים וכו') שכחתי לציין שהתפקידים שקיבלתי המנילה הן תפקידים ללא מיון(קיבלתי אותן מכיוון שכאבו לי העיניים והראש טוב נראה לי שהסיפור כבר ידוע...,כתבתי אותו פה בעבר) עכשיו אני לגמרי מבולבלת אני בכלל לא יודעת מה אני רוצה ... בכל אופן רציתי להוסיף ששלחתי ללשכת גיוס כמה מתעודות ההערכה שלי ועכשיו הם בישיבה לגבי התפקידים שהם יציעו לי .. נקווה לטוב מה דעתכם על התפקידים שרשמתי ? מה דעתכם על תפקידי מודיעין ושלישות? יש לכם הצעות אחרות לתפקידים ? אני אמורה לחכות עד ליום של הבקום ולראות מה הקצין מיון יציע לי ואם התפקידים שהוא יציע לא ייראו לי אז כדאי להיאבק על אחד מהתפקידים שרשמתי פה? בסופו של דבר אמרו לי שלא משנה באיזה תפקיד אני אהיה העיקר שאני יבוא בגישה חיובית,שהכי חשוב זה הח'ברה ותלוי איפה אני משרתת (אגב יש דבר כזה בסיס סגור בדרום?, כי אני גרה בדרום אבל אני לא רוצה לצאת כל יום הביתה אלא פעם בשבועיים ) זה נכון שמשקיות שלישות/רכאיות/ת"ש וכו' ביחידה סגורה יוצאות קבוע חמשושים?) אגב, חברה שלי אמרה לי שאין לה נעליים לבקום,אז מה ייקרה איתה? ייתנו לה שם תלוש לקנות נעליים או שייתנו לה נעליים במקום? מצטערת על המגילה מקווה שתוכלו לעזור לי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים