שאלה דחופה ביותר!

שלום לכולם, השנה קיבלתי את המנילה שציפיתי לה כ"כ הרבה זמן אך חשתי אכזבה כאשר ראיתי אילו תפקידים הציעו לי. אני מבינה שאני אשובץ בהתאם לדירוג העדפותיי וצורכי צה"ל,אך המנילה הזו לא משקפת כלל את התפקידים שהייתי יכולה להיות בהם אילולא אישרו לי לעשות מבחנים חוזרים, והיא אינה משקפת את הפוטנציאל שטמון בי. התפקידים שקיבלתי במנילה הן מקצועות שלא דורשים מיון,קיבלתי את התפקידים הנ"ל בגלל שכשעשיתי שנה שעברה את המבחנים הפסיכוטכניים כאבו לי נורא העיניים(אני לא יכולה לשבת המון זמן ליד המחשב) וגם היו לי כאבי ראש ולא יכולתי להתרכז בבחינות אמרתי זאת לאחת החיילות אך היא אמרה לי להמשיך בבחינת וכך עשיתי ,הכאבים התחילו חצי שעה לאחר שהתחלתי בבחינות. בתחילת השנה הזו פניתי וביקשתי מלשכת הגיוס שיעשו לי מבחנים חוזרים או לפחות שיחליפו לי את מנילה אך נעניתי בשלילה ע"י אחת החיילות שאמרה שזה בחיים לא יקרה שאני אעשה מבחנים חוזרים,יש לי הרגשה אישית שהיא שונאת אותי ושלאף אחד לא אכפת מהבקשה שהגשתי למבחנים חוזרים. אח"כ פניתי לראש מנהל הגיוס האגף של החוליה הפסיכוטכנית ,שם הגיבו בנימה נחמדה יותר ואף הציעו לעשות את המבחנים שוב אך אני צריכה לפנות ישירות ללשכת הגיוס ואז פניתי ונעניתי בשלילה גורפת. התפקיד שאני מעוניינת בו הוא רכזת כוח אדם ,התפקיד הזה לא דורש מיון אך הוא לא הופיע לי במנילה. זה תפקיד שאין לי ספק שאני אצליח בו ושאני אמצא את מלוא הפוטנציאל שבי ואתרום לצה"ל בדרך הטובה ביותר. אגב, עדיין לא כתבתי ללשכת הגיוס שאני מעוניינת בתפקיד הזה, ובטעות כשהייתי אמורה לציין איזה תפקיד אני רוצה ולא מופיע לי במנילה ,בטעות סימנתי את קצינת שלישות.מה עליי לעשות? מה עליי לעשות על מנת לקבלו(את תפקיד רכזת כוח אדם)? מה הסיכויים שלי לקבלו? בשורה התחתונה השאלה שלי היא כזו: אני מעוניינת בתפקיד רכזת כוח אדם שהוא תפקיד שלא דורש מיון ,והוא לא הופיע לי במנילה מה עליי לעשות על מנת להגדיל את סיכויי לקבלו? דבר נוסף וחשוב בהתחלה התאריך הגיוס שלי נקבע ל19/7/05 שלחו לי מכתב והקדימו את גיוסי לצה"ל ביום, ,אני אתגייס ב18/7/05 בעזרת השם. מה אתם הייתם עושים במקומי? מקווה שתוכלו לענות לי

תשובה חלקית!

לגבי מבחנים חוזרים..זה לא סוף העולם! את צריכה לשלח ללשכת הגיוס שלך כמה דברים: 1) בקשה למבחנים חוזרים. 2) גיליון ציונים אחרון של ביה"ס. 3) המלצה מגורם מחנך כמו מורה בתיכון, מנהלת ביה"ס או יועצת (לא הורים). הסיכויים שבכל זאת תקבלי את המבחנים החוזרים הם קלושים ביותר, כיוון שמותר לעשות אותם פעם א-ח-ת בלבד (מנסיון) ובגלל זה החיילת שואלת לפני המבחן "איך את מרגישה?"....ברגע שנכנסת למבחן אין דרך חזרה, היית צריכה לאמר להם שהעניים שלך כואבות ליד מחשב לפני המבחן ולא ב- מבחן. שנית, לגבי התפקיד שלא דורש מיון מוקדם...את כמובן יכולה לשלח מכתב ללשכת הגיוס, אבל מי שקובע זה קצין המיון בבקו"ם ואליו גם תפני את הבקשה...אבל בכל מקרה תכתבי גם ללשכה! מקווה שעזרתי, ניר.

צרי קשר אלי למייל

מה המייל שלך?

alon_lupo@walla.com

היי אלון=>

היי אלון שלחתי לך אימייל קיבלת אותו?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר