קצונה, למבינים בלבד!!

המ"פ שלי ועוד כמה קצינים רוצים להוציא אותי לקורס קצינים. אני לא רוצה... האים הם יכולים לחייב אותי??? עד כמה לחץ הם יכולים לעשות לי בכדי שאצא??? מה צריך לעשות כדי שהם לא יוציאו אותי בכלל??? אני לא מעוניין לצאת לקורס וליפול...

תשובה..

אסור לחייב אותך אתה יכול פשוט מאוד לחתום במבדקים שלך על טופס ויתור אחרי ש3 פעמים חתמת על טופס כזה לא יציעו לך יותר.

בהצלחה.......

בס"ד שלום. תראה אולי אני לא מכירה אותך אבל אני יכולה להגיד לך רק דבר אחד אם אתה לא רוצה ללכת בגלל שאתה מפחד להכשל, אתה טועה ובגדול....... אני משערת שאף אחד לא יכריח אותך ללכת, אבל בסופו של דבר אתה תשאר עם הספקות של מה היה קורה אילו......? ולא תוכל לתקן את זה............ אל תיתן לשאיפה למצוינות (שזה דבר מאוד חיובי לדעתי) להשתלט עלייך. אני מציעה לך לנסות, מה גם שאני חושבת שתצליח אם כל כך הרבה אנשים רוצים לשלוח אותך. הרבה אנשים היו שמחים להחליף אותך... ותזכור שצה"ל צריך מפקדים טובים, ואם אתה לא תלך יש סיכוי שיקחו אחרים שהם פחות טובים. סורייי על החפירות... תצליח!!!! *בתשובה לשאלתך:למירב ידיעתי אף אחד לא יכול להכריח אותך ללכת לקצינים!

ככה:

קודם כול,באיזה יחידה אתה?קרבית,עורפית? אף אחד לא יכול לחייב אותך לצאת לקורס קצינים,בהחלט יכולים להציק לך ולעשות לך שיחות עם כל העולם אבל אין שום דבר שמחייב אותך לחתום. אבל...למרות שרשמית אסור לעשות את זה,הצבא יכול לדפוק אותך אחרי זה,כלומר -לא לתת לך לצאת לקורסים שרצית,לא לתת לך להתקדם ביחידה שרצית(אם יש לאן להתקדם חוץ מלהיות קצין) וכו'. אם אתה לא רוצה להיות קצין אל תהייה, ולמרות מה שאמרתי אל תפחד לסרב, יכול להיות שלא יקרה כלום בסופו של דבר ואתה סתם תחתום קצונה... אלון

יכולים לחייב אותך נפשית!

המפקדים שלך לא יכולים להכריח אותך פיסית ללכת לקורס קצינים אבל יכולים לדפוק אותך כמו למשל לשלוח אותך לביסל"ח.. או עוד כל מיני תפקידים שבדר"כ מ"כים לא רוצים אותם אלא מעדיפים להישאר ביחידתם.. אבל אל תוותר..אל תלך לקורס קצינים.. שום דבר לא שווה שנה קבע (זכור! אין מחיר לחופש!!!)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר