בבקשה עזרה אני בלחץ אטומי

אז ככה אני לוקחת גלולות (הרמונט) , ואני התחלתי את החבילה השנייה (אני עכשיו במספר 8) ואתמול אני והחבר שלי קיימנו בפעם הראשונה יחסים בלי קונדום (והוא גמר בפנים) השאלה שלי היא האם יש סיכוי שאני נכנסתי להריון כי זה מוקדם מידי לקיים יחסים בלי קונדום ???

אם לקחת באופן עקבי ורצוף אין לך מה לדאוג!

תשובה ללחץ אטומי

היי לך ., עים לקחת גלולות ולא שכחת אז אין לך מה לידאוג מהריון אך בבקשה בפעם הבאה שישים קנדום למען מניעת מחלות ולא רק לידאוג להריון לא רצוי אלא למחלות לא רצויות ., יום האידס היה רק אתמול ולמרות שהוא חבר אבל את לא יודעת עים מי הוא היה אז שימרי על עצמך מכול סכנה ., המון בריאות ואחלה חיים "בלי קנדום בלי חיים "זו האימרה השנה .ביי שימרי על עצמך .

אז ככה אני החבר של מורן.....

ואני מודה לכולן על התשובות המרגיעות.... דבר שני מורן ואני שנינו היינו בתולים לפני תחילת קיום יחסי המין ולאף אחד מאיתנו לא היה שום קשר מיני או איזה שהו קשר למין לפני הזוגיות בינינו אז בקשר למחלות אנחנו פחות מודאגים כי שנינו בריאים תודה לאל.... ואנחנו נמשיך להיזהר זה בטוח... בקיצור שוב תודה לכן על העזרה.

בבקשה עזרה אני בלחץ אטומי

אז ככה אני לוקחת גלולות (הרמונט) , ואני התחלתי את החבילה השנייה (אני עכשיו במספר 8) ואתמול אני והחבר שלי קיימנו בפעם הראשונה יחסים בלי קונדום (והוא גמר בפנים) השאלה שלי היא האם יש סיכוי שאני נכנסתי להריון כי זה מוקדם מידי לקיים יחסים בלי קונדום ???

אין חשש, הסיכוי נמוך ביותר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה
בחר
בחר